Betoonivalu kiirkursus, 10h, 150€

Kursuse pikkus
10 h
Hind
150 €
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Koolitaja Bruno Kadak

Toimumisaeg

R 09.09.2022 kl 16–21, L 10.09.2022 kl 10—15

Betoon on materjal, mida oleme harjunud nägema hallide massiividena eelkõige modernistlikus arhitektuuris või infrastruktuuri objektides. Kuna tegemist on väga praktilise materjaliga, siis leiab see üha enam kasutust sisekujunduses ning dekoratiivsete väikevormide loomisel. Betoonivalu kiirkursus keskendubki väiksemõõdulistele objektidele, mis võiksid edukalt ilmestada kodu või aeda.

Koolituse eesmärgiks on anda esmane kiire ülevaade betoonivalu põhimõtetest ning katsetada erinavate betoonide kasutamist valutoodete valmistamisel. Pooleteise intensiivse päeva jooksul läbitakse kõik betoonivalu etapid. Esimesel päeval valmistatakse valuvormi kast, tehakse ettevalmistused betoonivaluks ning valatakse. Teisel päeval võetakse vormid lahti, eemaldatakse valurandid ning tehakse kerged betooniparandused. Objektidele antakse ka kerge lõppviimistlus.

Koolituse läbinu mõistab betoonivalu toimimispõhimõtteid, oskab valmistada valuvormi, segada-valada betooni ning seda viimistleda. 

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– Kõiki materjale ja seadmeid oma objekti valamiseks (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Kaitsevahendeid (kindad, kaitseprillid)

– Lõunasööki, teed ja kohvi

Betoonivalu õpetab Bruno Kadak, skulptor ja üle 15-aastase kogemusega kunstilise valutöö meister. Pronksivalu ettevõtte Tormis Disain OÜ juht.

Koolitusele võiks tulla mugavas tugevas riietuses, mida pole kahju määrida.

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/SexKxcKuW4RS3yyd9

Kontakt

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Liitu meie uudiskirjaga