Keevitamine algajale, 10h, 195€

Kursuse pikkus
10h
Hind
195€
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Juhendaja Andrei Puzõrjov

Toimumisajad 2023. aastal:

R 03.03.2023 kl 18–21, L 04.03.2023 kl 10—17, 195€ (3 VABA KOHTA! NAISTEPÄEVA ERI! TÖÖKOJAS AINULT NAISED!)

R 31.03.2023 kl 18–21, L 01.04.2023 kl 10—17, 195€ (KOHAD TÄIS, OOTEJÄRJEKORD)

R 02.06.2023 kl 18–21, L 03.06.2023 kl 10—17, 195€

Keevitamine võib näida musta (seda otseses mõttes) maagiana, mille käigus kaks külma ja kõva rauatükki üheks saavad. See on küll keeruline ja räpakas tehnoloogia, kuid hea uudis on, et igaüks saab sellega hakkama! Koolitusele on oodatud kõik, sõltumata soost ja vanusest, kel on huvi metalliga töötamise vastu ning soov ise midagi põnevat luua-kogeda-katsetada. Eelnev kogemus pole vajalik!

Kompaktne, kahele päevale jaotatud koolitus annab ülevaate erinevatest keevitusmeetoditest. Töö toimub kõige levinumas keevitustehnikas — Mig/Mag keevitusega ehk traatkeevitusega kaitsegaasi keskkonnas, lisaks kasutatakse ka Tig ja elektroodkeevitust. Materjale aitavad ette valmistada ketaslõikurid. Koolituse käigus disainib ja teostab iga osaleja endale meelepärase objekti. Kümne tunni jooksul visandatakse ja teostatakse idee, millele koolitaja annab pidevalt tagasisidet, samuti nõustab ta osalejat praktilise töö käigus. Eesmärgiks on saada kätte õige keevituse tunnetus, et tajuda metalli, selle piire ja võimalusi.

Koolituse läbinu saab iseseisvalt jätkata keevitusaparaadiga töötamist ning oskab näha ja kasutada peamised võimalusi, mida tehnoloogia pakub. 

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– Kõiki materjale ja seadmeid oma projekti teostamiseks (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Kaitsevahendeid (kindad, müts, mask)

– Lõunasööki, teed ja kohvi

Koolituse viib läbi kutsetunnistusega keevitaja Andrei Puzõrjov, kes on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses ja töötanud kümme aastat keevitajana. Sertifikaat Tig-keevituse ja Mig/Mag-keevituse alal.

Koolitusele võiks tulla naturaalsest kiust tugevas riietuses (nt kapuutsiga pusa ja teksad), mida pole kahju määrida, jalas kinnised jalanõud. Samuti võib kaasa võtta huvitavat ja inspireerivat vanarauda, mida oma objekti loomisel kasutada.

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/gffFjA3kzoB7YM83A

.

10-tunnine keevituskoolitus algajale. Fookus erinevate masinate proovimisel ja hea tehnika tunnetuse saavutamisel.

Koolitus on praktiline, juhendaja on pidevalt abistamas ja vigu parandamas.

Naistepäeva paiku on töökoda ainult naiste päralt! Võib end mõnusalt tunda ja proovida ilma meesteta (v.a. koolitaja) midagi uut ja põnevat!

Töö toimub Naked Islandi metallitöökojas uute keevituslaudade taga.

Kasutada saab erinevaid metallitööriistu.

Igaüks saab hakkama! Eelnev kogemus pole vajalik.

Töö käib!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga