Tiffany-tehnikas jõulukollektsioon, 10h, 120€

Kursuse pikkus
10 h
Hind
120 €
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Juhendaja Mari-Liis Makus

Toimumisaeg

R 26.11 kl 18–21, L 27.11 kl 10—17 

Jõulud on eriline aeg ning selle saab veel erilisemaks muuta eksklusiivsete Tiffany-tehnikas jõuluehetega. Tiffany-tehnika on samanimelise Ameerika kunstniku 19. sajandil välja töötatud vitraažitehnika, mis võimaldab omavahel liita üsna väikeseid värvilise klaasi tükikesi peenete looklevate tinajoontega. Koolituse käigus kavandab iga osaleja oma jõulukaunistuste kollektsiooni, mille ise ka teostab. Tulla võib koos pereliikme või sõbraga, et tulemuseks oleks suurem ja läbitöötatum kollektioon.

Koolitus algab ehetekollektsiooni kavandi visandamisega. Seejärel valime sobivad klaasid ning lõikame motiivid vastavalt kavandile värvilisest klaasist välja. Järgneb töö lihvimismasinaga, teipimine ja jootmine. 10-tunnise töö tulemuseks on kollektsioon kümnest minivitraažist.

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– Kõiki töövahendeid ja põhilisi materjale kümne 4-osalise ehte teostamiseks, lisaehte loomine lisatasu eest

– Kaitsevahendeid (maskid)

– Lõunasööki, teed ja kohvi

Koolituse viib läbi Mari-Liis Makus, kelle armastus klaasi vastu algas juba 25 aastat tagasi. Täna on ta lõpetamas Eesti Kunstiakadeemias klaasikunsti magistriprogrammi, tegutseb rahvusvaheliselt kunstnikuna ning on leekpõletitehnika spetsialist ja propageerija.

Koolitusele võiks tulla mugavas riietuses. Kaasa võib võtta fotosid või visandeid, mida oma kavandi loomise juures kasutada. NB! Tinaaurud on mürgised, koolitust ei soovitata lapseootel naistele!

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/fUGSr2eD5YCHkjzh8

Broneeri teisi Naked Islandi teenuseid siin:

Laadimine.
Minu kasutaja

Kasutajakonto luuakse automaatselt peale esimest broneerimist.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga