Puitpindade viimistlemine, 10h, 170€ – Edasi lükatud kuni piirangute lõpuni!

Kursuse pikkus
10 h
Hind
170 €
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Juhendaja Kenneth Herm

Toimumisaeg

R 26.03 kl 18–21, L 27.03 kl 10—17 

Pintsli võib kodus kätte võtta igaüks, kuid ilusa tulemuse saavutamiseks peaks eelnevalt üht-teist teadma. Tule ja õpi, kuidas puitpinda viimistlemiseks ette valmistada, kuidas värvi valida ning millised on tehnikad, et valmis tulemus näeks välja kena ning kestaks kaua. Samm-sammult käiakse läbi kõik tööetapid alates pinna ettevalmistamisest kuni viimase viimistluskihi peale kandmiseni. Pintsliga viimistlemine on traditsiooniline töövõte ja tänuväärt oskus, mis tuleb kasuks nii mööbli, põranda kui laudise värskendamisel.

Koolitusel keskendume pintsliga värvimisele; viimistlemata või eelnevalt lakitud pindade puhul saab kasutada ka läbipaistvat viimistlust laki või õlivahaga. Kaasa peaks võtma puiteseme, mis on heas korras, aga millle viimistlus on kulunud või ei sobi eseme värvitoon peale  remonti enam interjööri. Koolitusel valmistatakse pinnad ette viimistluseks ning kantakse peale uus kiht (võimalusel ka mitu).

Käsitletavad teemad: pindade ettevalmistamine, värvi ja pintsli valimine, professionaalse välimuse saavutamine.

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– – Kõiki töövahendeid ja põhilisi materjale (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Kaitsevahendeid (kindad)

– Lõunasööki, teed ja kohvi

Koolituse viib läbi Kenneth Herm, restauraator ning pärandkultuuri ja puutöö huviline, ühtlasi üks neist õnnelikest, kes oma igapäevast tööd armastab. Lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias muinsuskaitse ja konserveerimise eriala. Muinsuskaitse tegevusluba: EMU000305

Koolitusele võiks tulla mugavas riietuses, mida pole kahju määrida. Kaasa võid võtta mööblitüki, akna, köögikapi või miks mitte ka elutoa ukse. Kui kahtled selle sobivuses, saada meile sellest mõned fotod ja otsustame koos!

Koolitust toetab Eesti Rahvakultuuri Keskus.

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/SexKxcKuW4RS3yyd9

Kaardimaksesüsteem toimib alates veebruarist

Laadimine.
Minu kasutaja

Kasutajakonto luuakse automaatselt peale esimest broneerimist.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga