Keevitamine naistele, 10h, 180€ – Toimunud

Kursuse pikkus
10 h
Hind
180 €
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Juhendaja Tõnu Narro

Toimumisaeg

R 12.02 kl 18–21, L 13.02 kl 10—17 – grupp täis, ootejärjekord

Keevitamist peetakse küll meeste tööks, see on küll keeruline ja räpakas tehnoloogia, kuid hea uudis on, et igaüks saab sellega hakkama! Koolitusele on oodatud naised, sõltumata vanusest ja erialasest taustast, kel on huvi metalliga töötamise vastu ning soov ise midagi põnevat luua-kogeda-katsetada. Eelnev kogemus pole vajalik!

Kompaktne, kahele päevale jaotatud koolitus annab ülevaate erinevatest keevitusmeetoditest. Töö toimub kõige levinumas keevitustehnikas — Mig/Mag keevitusega ehk traatkeevitusega kaitsegaasi keskkonnas, lisaks kasutatakse ka Tig ja elektroodkeevitust. Materjale aitavad ette valmistada ketaslõikurid ja puurpingid. Koolituse käigus disainib ja teostab iga osaleja endale meelepärase objekti. Kümne tunni jooksul visandatakse ja teostatakse idee, millele koolitaja annab pidevalt tagasisidet, samuti nõustab ta osalejat praktilise töö käigus. Eesmärgiks on saada kätte õige keevituse tunnetus, et tajuda metalli, selle piire ja võimalusi.

Koolituse läbinu saab iseseisvalt jätkata keevitusaparaadiga töötamist ning oskab näha ja kasutada peamised võimalusi, mida tehnoloogia pakub. 

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– Kõiki materjale ja seadmeid oma projekti teostamiseks (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Kaitsevahendeid (kindad, põll, mask)

– Lõunasööki, teed ja kohvi

Koolituse viib läbi Tõnu Narro, kes on magistrikraadiga sepp, kuid viimased 10 aastat tegutsenud aktiivselt metallist erilahenduste disaineri ja teostajana.

Koolitusele võiks tulla naturaalsest kiust tugevas riietuses (nt kapuutsiga pusa ja teksad), mida pole kahju määrida. Samuti võib kaasa võtta huvitavat ja inspireerivat vanarauda, mida oma objekti loomisel kasutada.

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/G5wWH4jGkGpfZWo38

Kaardimaksesüsteem toimib alates veebruarist

Laadimine.
Minu kasutaja

Kasutajakonto luuakse automaatselt peale esimest broneerimist.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga