TOIMUNUD Puidutöömasinate kasutamise kiirkursus, 10 h, 180€

Kursuse pikkus
10 h
Hind
180 €
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Juhendaja Silver Meejärv

Toimumisaeg

R 01.04.2022 kl 18–21, L 02.04.2022 kl 10—17

Naked Islandi puidutöökojas on mitmeid kaasaegseid puidutöömasinaid, mida kõigil soovijail on võimalik kasutada. Masinate kasutamise eelduseks on põhjaliku instruktaaži läbimine – ikka selleks, et terveks jääksid nii masina kasutaja, masin ise kui ka Naked Islandi töökojamaja. Puidutöömasinate kasutamise kiirkursusel tutvustatakse ja õpetatakse ohutult kasutama formaatsaagi Altendorf WA 6 3000, lintsaagi MINIMAX S 45 N, puurpinki Optidrill DQ32, riht-ja paksushöövelmasinat Holzstar ADH 41, lintlihvijat Holzstar KSO 850, järkamissaagi Metabo 254 ja valikut Milwaukee aku- ja elektritööriistu.

Kompaktsel, kahele päevale jaotatud koolitusel tutvustatakse kõiki Naked Islandi puidutöökoja masinaid ning neid saab ka iseseisvalt proovida. Koolitusel osalejad võivad masinate kasutamist õppida koha peal leiduvaid materjali jääke kasutades, kuid võimalik on ka teostada oma väike praktiline projekt (järi, riiul, postament, arvestades aja- ja oskuste limiiti), mille tarvis saab koha peal soetada standardse materjali. Kohale võib tulla oma plaatmaterjaliga.

Koolitus sobib nii algajale puidutööhuvilisele esimese sissejuhatusena puidutöömasinatesse kui ka juba kogenud tegijatele konkreetsete masinatega tutvumiseks. Kui tunned, et üht-teist tead, aga soovid end arendada ja süsteemselt teadmisi saada, siis on koolitus selleks just sobiv! Edasijõudnutele jagame nippe ja tehnikaid, kuidas masinaid kasutada uudsel ja ebatraditsioonilisel viisil.

Koolituse läbinu loetakse kohustusliku instruktaaži läbinuks ning ta saab kohe asuda kasutama Naked Islandi töökojamaja puidutöökoda.

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– Valikut materjali masinate proovimiseks (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Kaitsevahendeid (kaitseprillid, kõrvaklapid)

– Lõunasööki, teed ja kohvi

Koolituse viib laudsepp Silver Meejärv, kes on puutööd teinud juba alates 2008. aastast. Hetkel õpib ta Haapsalu kutsehariduskeskuses puidu tehnoloogiks. Silver naudib peeneid ja nutikaid puitühendusi, geomeetrilisi vorme ja viise kuidas ühendada traditsiooniline puutöö tänapäeva tehnoloogiaga.

Koolitusele võiks tulla mugavas riietuses, mida pole kahju määrida.

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/4vxCvmCJBUGgRvPg7

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga