Puitakna klaasimine ja kittimine, 10h, 165€

Kursuse pikkus
10 h
Hind
165/80 €
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Juhendaja Kenneth Herm

Toimumisaeg R 30.09 kl 18–21, L 01.10 kl 10—17 (soodushind noortele, 4 VABA KOHTA!)

Akende klaasimine ja kittimine kuuluvad kindlasti nende oskuste hulka, mille ees on paljudel tekkinud mõningane aukartus. Kõige otstarbekam on neid oskusi omandada kogenud meistri juhendamisel ja mitte omal käel Youtube’i vahendusel. Puitakna klaasimise ja kittimise kiirkursus on hästi praktiline ning prioriteediks on kohe ära õppida õiged töövõtted, et tulevikus iseseisvalt edasi tegutsedes säästa aega, raha ja närvirakke.

Kahele päevale jaotatud koolituse esimesel õhtul valmistatakse aknaraamid klaasimiseks ette, seejärel harjutatakse klaasi lõikamist ning klaaside tihvtidega raami külge kinnitamist. Teisel päeval keskendutakse akende kittimisele, tehnika ning vilumuse omandamisele, igaüks saab harjutada endale sobivas tempos. Aknaraamid ning kõik vajalikud materjalid ootavad osalejaid Naked Islandi töökojas. Võimalik on tulla ka oma aknaraamidega.

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– Kõiki materjale, tööriistu ja abivahendeid kittimiseks ja klaasimiseks (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Lõunasööki ja kohvipause

Koolituse viib läbi Kenneth Herm, restauraator ning pärandkultuuri ja puutöö huviline, ühtlasi üks neist õnnelikest, kes oma igapäevast tööd armastab. Lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias muinsuskaitse ja konserveerimise eriala. Muinsuskaitse tegevusluba: EMU000305

Koolitusele võiks tulla mugavas riietuses, mida pole kahju määrida. Võta kaasa oma töökindad ja põll! Kui soovid tulla enda aknaraamiga, siis konsulteeri eelnevalt meistriga! Saada fotod oma aknast aadressile koolitused@nakedisland.eu!

Selle koolituse korraldamist toetab Eesti Rahvakultuuri Keskus ning seetõttu saavad noored vanuses 13–18 aastat koolitusele soodushinnaga 80€. Aitäh selle võimaluse eest, Eesti Rahvakultuuri Keskus!

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/Wrk9jZKjKYFTGsTs8

Kontakt

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Liitu meie uudiskirjaga