Sepatöö naistele, 10h, 180€ – Edasi lükatud kuni piirangute lõpuni!

Kursuse pikkus
10 h
Hind
180 €
Asukoht
Laevastiku 3, Tallinn

Juhendaja Sander Haugas

Toimumisaeg R 14.05 kl 18–21, L 15.05 kl 10—17

Sepatööga seostub palju streotüüpmõtlemist, üks tugevamaid eelarvamusi on see, et sepatöö on sobiv vaid meestele. Aga see pole nii! Sepatöö on igati jõukohane naistele ning sellega saab hakkama igaüks sõltumata soost ja vanusest. Kursus on naistele, kel on huvi sepatööd proovida ja ise midagi põnevat luua-kogeda-katsetada. 

Koolituse eesmärgiks on pakkuda osalejale võimalust omandada esmased töövõtted, tehnoloogiad ja ohutustehnilised teadmised töötamaks sepikojas. Koolitusel praktiseeritakse metallide kuumtöötlemist. Õpitakse sepatöö käelisi oskusi, tutvutakse traditsiooniliste ja moodsate  sepatööriistadega. Kursus aitab mõista mõtteviisi, millega läheneda  sepatööle, ühtlasi tutvustatakse sepistamise ajalugu, sepise disaini  (ja üldiselt disaini) aluseid ja arutletakse meistrioskuste olulisuse üle.

Koolituse läbinu tunneb ja oskab kasutada sepikoja põhilisi seadmeid ja tööriistu, tunneb peamisi töövõtteid ja on kursis sepikoja tööohutusnõuetega.

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 10 tundi koolitust (sees 30 min lõunapaus)

– Kõiki materjale ja seadmeid oma esimese sepise teostamiseks (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Kaitsevahendeid (kindad, põll, kõrvaklapid)

– Lõunasööki, teed ja kohvi

Sepatööd õpetab sepp ja skulptor Sander Haugas. Lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias sepatöö eriala magistriprogrammi cum laude. Üritab oma töös ühendada pärandtehnoloogilisi võtteid kaasaegse disainmõtlemisega.

Koolitusele võiks tulla naturaalsest kiust tugevas riietuses (nt kapuutsiga pusa ja teksad), mida pole kahju määrida. Jalanõud võiks olla kinnised ja soovitatavalt nahast või tugevast tekstiilist. 

Koolitust toetab Eesti Rahvakultuuri Keskus.

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/vZYV8XkZGMP7MHrm7

Kaardimaksesüsteem toimib alates veebruarist

Laadimine.
Minu kasutaja

Kasutajakonto luuakse automaatselt peale esimest broneerimist.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga