Puidutöökoda, pind 71,7 m2 + 51,7 m2, kõrgus 3 m

Tähelepanu, puidutöökojad ja meistrimehed!

Naked Island otsib puidutöökoja operaatorit!

Peagi avatav töökodade kompleks Naked Island otsib puidutöökotta tegusat ja avatud meelega puiduettevõtet, kes soovib oma põhitegevuse kõrvalt aidata loomeinimesi puutöövallas. 

Naked Islandi omanike sooviks on leida püsiv väikeettevõtjast koostööpartner, kes teostab igapäevaselt oma tellimustöid, kuid on valmis kaasa tulema põnevate ideedega. Puidutöökojale operaatorile tuleb kasuks eelnev töökoja pidamise kogemus ja juba toimiv ärimudel. Naked Island saab omalt poolt aidata reklaami, tellimuste ja tähelepanuga. Puidutöökoja operaatori teenindada on neli töölauda avatud kasutamiseks ning formaatsaag.

Pakume operaatorfirmale ligi 125 m2 värskelt renoveeritud töökojapinda Naked Islandi teisel korrusel. Ruumid asuvad aadressil Laevastiku 3, Tallinn. Ruumis on tööstusvool, laevalgustid, samuti suruõhu võimalus. Tualett, duširuum ja ühine köök-puhkeruum asuvad koridoris samal korrusel. Hoones on lift mõõtmetega 110 x 210 x 220 cm, ukse mõõdud 90 x 210 cm. Hoovis tasuta parkimine. Puidutöökoja operaatoril on mugav juurdepääs hoones asuvale ühiskasutusega metallitöökojale, projektiruumile, värvikambrile, välitööalale.

Täpsed renditingimused lepitakse kokku omavaheliste läbirääkimiste teel. Ootame, et võtate meiega kontakti enne 15. aprilli ja tore oleks, kui mais juba alustada saaksime.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Flo Kasearu

5225622

info@nakedisland.eu

Broneeri teisi Naked Islandi teenuseid siin:

Laadimine.
Minu kasutaja

Kasutajakonto luuakse automaatselt peale esimest broneerimist.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga