Ruum 113, 34,9 m2, kõrgus 3 m – Vaba!

Suurepärane äripind Põhja-Tallinnas, kiiresti areneva Paljassaare poolsaare alguses!

Uue hoone 2. korrusel paiknev ruum sobib ideaalselt väiketootjale kontoriks, laoks, tootmis- ja esitluspinnaks. Naked Islandis on professionaalne ja mugav töökeskkond, inspireeriv vaade pea igasse ilmakaarde ning sõbralikud ja toetavad naabrid. Ruumi plussiks on perspektiivne asukoht tulevase Filmilinnaku külje all.

Lähemalt üüripinnast 113: tegemist on ühe liigendamata ruumiga, millel on lakitud betoonpõrand ja heleda struktuurse krohviga kaetud laed, seintel erinev viimistlus. Ruumis on suur tõstuks, tööstusvool, suruõhku võimalus ja internet. Ruumi rentnikul on mugav võimalus kasutada kõrvalruumis asuvaid keevituslaudu, samuti MIG/MAG ja TIG keevitust, plasmalõikurit, liivapritsi ja liivapritsi kambrit, suruõhku, tööstusvoolu, välitööala. Kohe kõrval on WC ja dušš, korrus kõrgemal asub ühine köök-puhkeruum. Hoovis tasuta parkimine ja Bolti leviala.

Lähemalt Naked Islandist: tegemist on 2021. aastal valminud töökoja- ja loomemajaga, kus paiknevad ühiskasutusega metalli- ja puidutöökoda, suur seminariruum, värvikamber, välitööala ning kümmekond privaatset tööruumi/stuudiot. NB! Tegemist on töökodade majaga, kus müra ja tolmu tekitamine on ok! Majas tegutseb õpikeskus, kus korraldatakse regulaarselt koolitusi. Rohkem saab hoone profiilist aimu siit videoklipist: https://nakedisland.eu/uudised/rael-artel-loomekeskusest-naked-island-meid-on-ules-leidnud-koige-erinevamad-inimesed/

Ruum 113 sobib hästi:
– väiketootjale, kes vajab aeg-ajalt metalli-, puidu-, või valutöö võimekust ja/või nõustamist nende tööde korraldamiseks
– start-uppidele, kes tegelevad lisaks arvutitööle ka prototüüpimise ja tootedisaini lahendustega
– meistritele, kes on huvitatud koolituste läbi viimisest ja koostööst Naked Islandi õpikeskusega. NB! See on võimalus, mitte kohustus!

Ruumis 113 tähtajatult tegutsejale pakume järgmist boonuste paketti:
-20% kõigilt Naked Islandi õpikeskuse koolitustelt nii endale ostes kui sõpradele-tuttavale kinkekaartina kingituseks (https://nakedisland.eu/koolitused/kiirkursus/)
-10% Naked Islandi seminariruumi rendilt nii enda ettevõttele kui eraüritusteks
4 tundi masinaruumi puidutöömasinate või värvikambri või metallitöömasinate tasuta kasutamist kalendrikuus
8 tundi metallitöökoja töölaua tasuta kasutamist kalendrikuus
Kohalolu Naked Islandi kodulehel rubriigis “Majalised”
Reklaam Naked Islandi Facebooki lehel

Selle ruumi rendihind on 269,65 €/kuu (8,5 €/m2). Hinnale lisanduvad kommunaalkulud ja käibemaks.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga