Ruum 310, pind 22,9 m2, kõrgus 3 m – Vabaneb 1.06.2023!

Rendile anda värskelt renoveeritud tootmis- või bürooruum kolmandal korrusel, mille rentnik saab vastavalt vajadustele viimistleda ja sisustada. Ruumis on lakitud betoonpõrand ja heleda struktuurse krohviga kaetud laed, seintel erinev viimistlus. Ruumis on tööstusvool, laevalgustid, samuti suruõhu võimalus. Ruum on valgusküllane, suured aknad avanevad lõuna suunas. Samal korrusel asuvad dušširuum ja tualett, korrus allpool ühine köök-puhkeruum,. Hoones on ökonoomne gaasiküte. Hoones on lift mõõtmetega 110 x 210 x 220 cm, ukse mõõdud 90 x 210 cm. Hoovis tasuta parkimine.

Rentnikul on mugav juurdepääs hoones asuvale ühiskasutusega metalli- ja puidutöökojale, projektiruumile, värvikambrile, välitööalale. Võimalik kasutada hoones tegutsevate meistrite teenuseid. 

Lähemalt Naked Islandist: tegemist on 2021. aastal valminud töökoja- ja loomemajaga, kus paiknevad ühiskasutusega metalli- ja puidutöökoda, suur seminariruum, värvikamber, välitööala ning kümmekond privaatset tööruumi/stuudiot. NB! Tegemist on töökodade majaga, kus müra ja tolmu tekitamine on ok! Majas tegutseb õpikeskus, kus korraldatakse regulaarselt koolitusi. Rohkem saab hoone profiilist aimu siit videoklipist: https://nakedisland.eu/uudised/rael-artel-loomekeskusest-naked-island-meid-on-ules-leidnud-koige-erinevamad-inimesed/

Ruum 310 sobib hästi:

– kunstnikule-disainerile-väiketootjale, kes otsib rahulikku ja inspireerivat töökeskkonda
– väiketootjale, kes vajab aeg-ajalt metalli-, puidu-, või valutöö võimekust ja/või nõustamist nende tööde korraldamiseks
– start-uppidele, kes tegelevad lisaks arvutitööle ka prototüüpimise ja tootedisaini lahendustega
– meistritele, kes on huvitatud koolituste läbi viimisest ja koostööst Naked Islandi õpikeskusega. NB! See on võimalus, mitte kohustus!

Ruumis 310 tähtajatult tegutsejale pakume järgmist boonuste paketti:
–20% kõigilt Naked Islandi õpikeskuse koolitustelt nii endale ostes kui sõpradele-tuttavale kinkekaartina kingituseks (https://nakedisland.eu/koolitused/kiirkursus/)
–10% Naked Islandi seminariruumi rendilt nii enda ettevõttele kui eraüritusteks
4 tundi masinaruumi puidutöömasinate või värvikambri või metallitöömasinate tasuta kasutamist kalendrikuus
8 tundi puidutöökoja töölaua tasuta kasutamist kalendrikuus
Kohalolu Naked Islandi kodulehel rubriigis “Majalised”
Reklaam Naked Islandi Facebooki lehel

Selle ruumi rendihind on 240€/kuu. Hinnale lisanduvad kommunaalkulud (suvel u 50 €/kuu, talvel 90 €/kuu) ja käibemaks.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56 229 213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga