Teenused

Naked Islandi töökojamaja avaneb järk-järgult 2021. aasta jooksul. Täna on võimalik kasutada toimivaid teenuseid: tööala rent ühistöökojas, projektiruumi rent, metallitöökoja ja MIG-keevituse/TIG-keevituse kasutamine, kaubiku rent, järelhaagise rent, kraana ja välitööala kasutamine, keraamika põletus.

Co-working töökojamaja eesmärk on olla maksimaalselt paindlik ja vajadusepõhine töö- ja loomekeskkond. Palun tutvu teenustega ja komplekteeri enda jaoks parim töösituatsioon: vali töölaud või ruum ja mõtle läbi, millistele seadmetele vajad juurdepääsu. Sinu käsutuses on erineva suurusega tööalad ühistöökojas, töölauad puidu- ja metallitöökojas, tööriistad, masinad ja seadmed. Juba varsti saad lisaks kasutada värvikambrit, kraanaga välitööala, projektiruumi, liivapritsikambrit. Oleme valmis kaasa mõtlema eriprojektide teostamisel.

Kõigi tööriistade, masinate ja seadmete kasutamiseks tuleb osta juurdepääs, mille eesmärgiks on, et töö käigus ei saaks haiget ei kasutaja, tööriist ega Naked Island. Peame veenduma, et kasutaja teab, kuidas masinapargiga ümber käia.

Küsimused saavad vastuse info@nakedisland.eu või 56229213. 

Tere tulemast!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga