Teenused

Naked Islandi ühistöökojad avatakse järk-järgult 2021. aasta jooksul. Täna on broneerida võimalik vaid toimivaid teenuseid. 

Co-working töökojamaja eesmärk on olla maksimaalselt paindlik ja vajadusepõhine töö- ja loomekeskkond. Palun tutvu teenustega ja komplekteeri enda jaoks parim töösituatsioon: vali töölaud või ruum, broneeri seadmed ja töökojameistri tähelepanu. Sinu käsutuses on erineva suurusega tööalad ühistöökojas, töölauad puidu- ja metallitöökojas, tööriistad, masinad ja seadmed. Lisaks saad kasutada värvikambrit, kraanaga välitööala, projektiruumi, liivapritsikambrit. Oleme valmis kaasa mõtlema eriprojektide teostamisel.

Kõigi tööriistade, masinate ja seadmete kasutamiseks tuleb läbida intro, mille eesmärgiks on, et töö käigus ei saaks haiget ei kasutaja, tööriist ega Naked Island. Peame veenduma, et kasutaja teab, kuidas masinapargiga ümber käia.

Broneeringu kindlustamiseks saad kohe tasuda arve ning tulla tegutsema. Koha peal on võimalik teenuseid vajadusel juurde osta. Broneeringute tühistamine on võimalik nädal enne teenuste kasutamist.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga