Ühistöökoda

Naked Islandis on avatud esimene ühistöökoda!

Juulis-augustis ühistöökojas suvehind –20%!

Juba täna saab tegutseda Naked Islandi esimeses ühistöökojas! Tegemist on avara ruumiga, kuhu on tegutsema oodatud nii loomeettevõtjad kui eraisikud, kes vajavad kaasaegset ja mõistliku hinnaga töökeskkonda oma projektide teostamiseks. Vastavalt tegevuse iseloomule saab kasutada 9—18 m2 suurust tööala, kus segamatult toota, restaureerida ja luua ning muuhulgas ka tolmutada ja müra teha. Esimeses ühistöökojas on kaheksa erineva suurusega tööala, iga tööala juurde kuulub metallkantidega professionaalne töölaud (mõõtmed vastavalt tööala suurusele 125 × 62 või 177 × 62 cm), 1–2 tooli, prügikast ja lukustatav kapp oma tööriistade ja materjalide hoidmiseks. Ruumis on basic tööriistad ja kööginurk, hoones tööstustlik tolmuimeja kiireks koristamiseks.

Ühistöökojaga samal korrusel asuvad ühine köök-puhkeruum ja dušš. Hoones on ökonoomne gaasiküte. Hoones on lift mõõtmetega 110 × 210 × 220 cm, ukse mõõdud 90 × 210 cm. Hoovis tasuta parkimine.

Ühistöökojal on mõnus asukoht Põhja-Tallinnas, Paljassaare alguses. Ühistöökoda on mugavalt ligipääsetav nii auto, jalgratta kui ühistranspordiga: Maleva trammipeatusest 5 minuti jalutuskäigu kaugusel, kesklinnast 10 minuti trammisõidu kaugusel; Pikakari rannast 3 minuti autosõidu kaugusel.

Tööalade hinnad on vahemikus 140—290 eur kuus, töölaudu saab kasutada ka nädalate ja päevade kaupa. Hinna sees on kõik kommunaalkulud, talveperioodil lisandub tööala rendisummale küttekulu. Internet lisatasu eest. Hinnale lisandub käibemaks.

Milleks töötada ühistöökojas, kui oma privaatne töökoda/stuudio on mõnus ja sisseharjunud töökeskkond?

Eks ikka sellepärast, et kokku hoida kulusid ja näha teisi tegutsejaid. Tööala kasutamine ühistöökojas on odavam kui isikliku töökoja üürimine ja sisustamine. Samuti pole vähemtähtis teiste tegijatega tuttavaks saamine ja omavahel ideede-kogemuste jagamine. Peale pikka koroona-talve on teist töötavat inimest isegi kaugelt hea vaadata!

NB! Võimalik on üürida ka mitu kõrvuti asetsevat tööala. Võimalik on sõlmida tähtajatu tööala üürileping.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga