Projektiruum

Projektiruum, I korrus, pind 125,4 m2, kõrgus 295 cm – Alati teie jaoks olemas!

Projektiruum sobib ideaalselt esitlusteks, pidudeks, seminarideks, näitusteks ja pildistamiseks! Värskelt renoveeritud multifunktsionaalne ruum asub hoone esimesel korrusel. Ruumis on lakitud betoonpõrand, valged värvitud seinad ja heleda struktuurse krohviga kaetud laed ning ühes küljes avarad maani aknad, millest kaks on läbipääsetavad. Ruum on hästi ligipääsetav tänavatasandilt kui ka läbi maja. Ruumis on piisavalt pistikuid ja internetiühendus. Ruumi aknad avanevad põhja ja ida suunas. Tualett ja kraanikauss asuvad koridoris. Hoovis tasuta parkimine.

Ruumi kasutajal on mugav juurdepääs hoones asuvale ühiskasutusega metalli- ja puidutöökojale, värvikambrile, välitööalale. Võimalik kasutada hoones tegutsevate meistrite teenuseid, tellida loovkoolitusi. Firmaürituste korral on võimalik pakkuda osalejatele meistri juhendamisel tegevusi töökodades.

Ruumi on võimalik kasutada koos värviliste akustiliste elementidega või täiesti tühja valge kuubina.

Hinnad 30€/h (päeval), 40€/h (õhtul), 150€/päev (kl 9-17), 250€/õhtu (17-01), 450€/nädal. Hinnale lisandub käibemaks. Pikemaajalise rendi puhul küsi hinnapakkumist! Kunstiprojektidele soodushinnad!

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213 info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga