Meie teenused ärikliendile

Naked Island on ideaalne töökeskkond (loome)ettevõtetele ja asutustele, kes vajavad on tegevuseks aeg-ajalt metalli- või puidutöötlemise võimekust, ruumi pildistamiseks-esitluseks, värvikambrit, koostamisala, erinevaid masinaid-seadmeid, välitööala või kombinatsiooni nendest. Hoones on kasutada ligi 1000m2 renoveeritud tootmispinda, ligi 20 töölauda avatud töökodades, välitööala ja multifunktsionaalne projektiruum. 

Töötame selle nimel, et (loome)ettevõtete ja asutuste tellimused saaks mugavalt ja kiirelt täidetud, projektid professionaalselt teostatud. Palun tutvu teenustega ja komplekteeri enda jaoks parim töösituatsioon: vali ruum või töölaud sobivas töökojas ja mõtle läbi, milliseid seadmeid soovid kasutada. Oleme valmis kaasa mõtlema suuremate eriprojektide teostamisel.

NB! Töökodade kasutamine toimub täielikult kasutaja vastutusel! Suuremate ja ohtlikumate masinate ja seadmete kasutamiseks on vajalik eelnev kogemus või läbitud kursus kutsekoolis. Masinate-seadmete kasutamist saab õppida meie õpikeskuse kiirkursustel. On väga tähtis, et töö käigus ei saaks haiget ei kasutaja, tööriist ega Naked Island! Oma võimete kriitiline hindamine ei tee paha!

Küsimused saavad vastuse info@nakedisland.eu kaudu. 

Tere tulemast!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga