Metallitöökoda

Naked Island kutsub kõiki metallist tooteid valmistavaid väikeettevõtteid ja üksitegutsejaid kaaluma Naked Islandi töökojamaja kui võimalust oma ettevõtte tootmiskulusid optimeerida ja ärimudelit parendada! Meil on linna parima hinnaga avatud metallitöökoda, mis on avatud nii hobikasutajale, kuid mis võib kujuneda ka väikeettevõtte peamiseks tootmisbaasiks.

Metallitöökoda asub Naked Islandi hoone esimesel korrusel, sissepääsuga hoovi poolt. Teenistusvalmis on kaks allatõmbega keevituslauda, mis on mõeldud erinevateks lihvimis- ja keevitustöödeks. Samuti suur keevitusrihtlaud nõudlikumate objektide koostamiseks.

Broneerides töölaua on see üldjuhul kogu broneeringu vältel täielikult Sinu kasutada. Võid sinna jätta tööriistu, materjale, pooleliolevaid projekte (eriolukorrad räägitakse alati kasutajatega varem läbi). Samuti on töölaua kasutaja päralt kõik masinad-seadmed, millele on ostetud juurdepääs st lähitud instruktaaž. Kõik masinad (nt keevitusaparaadid, plasmalõikur, liivaprits) on kasutatavad päeva-, nädala- ja kuuhinnaga.

Metallitöökojas ootab kasutajat valik käsitööriistu (mõõteriistad, kruvitsad jms) ja elektritööriistu (Metabo ketaslõikurid). Kasutada saab MIG ja TIG keevitusaparaati ning plasmalõikurit. Kõik tööriistad ja masinad on koha peal kasutamiseks. Tööriistavalik täieneb pidevalt. Loomulikult on profimad tegijad tegutsema oodatud oma spetsiifiliste tööriistadega. NB! Naked Islandi tööriistad on maale toonud AS Stokker.

Kuidas Naked Islandis tegutsema hakata?

1. Tutvu meie võimaluste-teenustega siin kodulehel ja mõtle enda jaoks läbi, mida ja millal täpselt vaja teha on. Vajadusel küsi lisa e-posti teel: info@nakedisland.eu

2. Broneeri endale töölaud e-posti info@nakedisland.eu teel ja tule kokkulepitud ajal Naked Islandisse. Kohe, kui tööle rakendub meie online broneeringusüsteem, saate seda kasutada!

3. Osta instruktaaž masinatele-seadmetele, mida oma töös vajad. Igale suuremale masinale-seadmele tuleb osta eraldi instruktaaž. NB! Instruktaaži ostmine tähendab, et Naked Islandi töötaja uurib Su eelnevaid kogemusi, tutvustab ohutusnõudeid, näitab kuidas masin töötab ja palub ka Sul seda demonstreerida. Instruktaaži ostmine võtab 15–45 minutit sõltuvalt masinast.

4. Hakka tegutsema! Töölaud ja seda ümbritsev ala, masinad-seadmed millele oled ostnud instruktaaži on Sinu päralt kogu töölaua kasutamisaja vältel!

Metallitöökoda on avatud E–R 9–17. Võta kaasa oma idee,  materjalid ja tule tegutsema!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga