Puidutöökoda

Naked Islandi puidutöökoda kutsub tegutsema! 

Naked Islandi puidutöökoda on jagatud hoone kahele korrusele – esimesel on masinaruum, kus asuvad suur formaatsaag, järkamissaag, riht- ja paksushöövelmasin (tarne hilineb), lintsaag ja lintlihvija. Teisel korrusel asub puidutöökoda, kus on kasutada käsitööriistad ning töölauad.

NB! Kõik masinad-seadmed-abivahendid on ainult koha peal kasutamiseks. Töökodades pole võimalik korraldada masstootmist. Aeg-ajalt toimuvad puidutöökojas koolitused, siis on töökoja kasutamine piiratud.

Nii masinaruumi kui ka töölauda puidutöökojas saab statsionaarselt kasutada liitumislepinguga (nagu spordiklubis), aga võimalik on ka spontaanne tunni-, päeva- ja nädalapõhine kasutus.

Kaalud meie töökoja kasutamist, aga ei taha kohe suurt summat kulutada? Tule ja tšeki meie võimalusi! Proovipäev puidutöökojas (E-R 9–17) maksab vaid 10€+km.

Puidutöökoja paketid (sisaldab töölaua, kõigi ruumis olevate tööriistade-masinate, ühe riiulipinna ja hoiukapi kasutamist) on järgmised:

Liitumistasu 20€ (sisaldab instrueerimist ja võtme tasu)

Tegutseja pakett (E–R kl 9–17, max 15 päeva kuus)

220€/kuu (päeva hind 14,66€)

Viikenderi pakett (L–P kl 9–19, max 6 päeva kuus) 120€/kuu (päeva hind 20€)

Profi pakett (24/7, v a päevad, kui puidutöökojas toimub koolitus) 250€/kuu (päeva hind 8,33€)

Kõigile hindadele lisandub käibemaks.

Masinaruumi paketid (sisaldab masinaruumis kas valiku või kõigi masinate kasutamist) on järgmised:

Liitumistasu 20€ (sisaldab instrueerimist ja võtme tasu)

Väikeste masinate pakett (E–R kl 9–17, maksimaalselt 20 tundi kuus, sisaldab kõiki masinaid v a formaatsaag) 40€/kuu

Profi pakett (24/7, v a päevad, kui masinaruums toimub koolitus, sisaldab kõiki masinaruumi masinaid, formaatsaag oma lõikeketastega) 200€/kuu.

Kõigile hindadele lisandub käibemaks.

Infoks:

Puidutöökojas ootab kasutajat valik käsitööriistu (mõõteriistad, käsisaed, haamrid, peitlid, kaaplehed, kruvitsad jms) ja akutööriistu (Milwaukee akutrellid, akukruvikeerajad, multitööriist). Samuti elektrilised tööriistad (Milwaukee tikksaag, nurklihvija, ekstsentriklihvija, otsfrees) ja puurpink Optidrill DQ32.

Masinaruumis on peamised puidutöömasinad (formaatsaag Altendorf WA 6 3000, riht-ja paksushöövelmasin Holzstar ADH 41 (tarne hilineb), lintlihvija Holzstar KSO 850, lintsaag MINIMAX S 4, järkamissaag Metabo KHG 254 M).

Kõik tööriistad ja masinad on koha peal kasutamiseks. Tööriistavalik täieneb pidevalt. Loomulikult on profimad tegijad tegutsema oodatud oma spetsiifiliste tööriistadega, saeketastega jms.

Kallid puidutöökoja võimekust vajavad väikeettevõtted ja üksitegutsejad, palun kaaluge Naked Islandit kui võimalust oma ettevõtte kulusid optimeerida ja ärimudelit parendada! Meil on linna parima hinnaga avatud puidutöökoda, mis on avatud nii hobikasutajale, kuid mis võib kujuneda ka väikeettevõtte peamiseks tootmisbaasiks.

PS: Naked Islandi tööriistad on maale toonud AS Stokker ja Essve Estonia AS.

Kontakt

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Liitu meie uudiskirjaga