Tingimused

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad Naked Island veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Naked-Island OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Naked-Island OÜ veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Naked-Island OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Naked-Island OÜ veebilehel.

Ostu sooritamine

  • – Valige e-poest teenused või tooted, mida soovite osta ning vajutage “Järgmine”, seejärel valige sobiv kuupäev. Siis täitke isikuandmetega lahtrid või kui teil on konto, äisenega “MINU KASUTAJA” alt sisse.
  • – Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida teenuste kogust ning neid ostukorvist ka kustutada.
  • – Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage “ESITA TELLIMUS”.
  • – Tellimuses tuleb täita kõik * (tärniga) tähistatud lahtrid. Tuleb nõustuda ka kasutajatingimuste ning privaatsuspoliitikaga.

Pärast tellimuse esitamist on võimalik tasuda tellimuse eest läbi Maksekeskus AS poolt pakutava pangalingi pangaülekande kaudu. Arve edastatakse tellija e-mailile pärast tellimuse vormistamist.

Hinna info

E-poe valuuta on euro (€). Hinnad sisaldavad käibemaksu. Teenuste hinnad võivad muutuda ette teatamata.

Naked-Island OÜ ei ole vastutav mistahes muude maksude või lõivude eest, mida Kliendi suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Kliendile.

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Naked-Island OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Makseviisid

Kaupade eest on võimalik tasuda internetipanga (Maksekeskus AS) kaudu, kuhu kuuluvad Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor (Norde), COOP pank ja Pocopay pangalingid.

Müügilepingu jõustumine

Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Naked-Island OÜ arveldusarvele.

Tagastamisõigus

Peale tellimuse jõustumist on Tarbijal õigus tellitud teenusest loobuda 10 päeva enne teenuse toimumistähtaega. 

Õigeaegselt (10 päeva enne teenuse toimumist) müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile teenuse maksumus. Hilisemal taganemisel ei hüvitata Kliendile teenuse maksumus.

Raha teenuse taganemise eest hüvitatakse Kliendile mitte hiljem, kui 14. päeva jooksul.

Vääramatu jõud

Naked-Island OÜ ei vastuta teile tekitatud kahjude eest juhul, kui kahju tingitud asjaoludest mida Naked-Island OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Naked-Island OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Naked-Island OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Naked-Island OÜ lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Naked-Island OÜ poolne ligipääs.

Pretensioonide esitamise kord

Naked-Island OÜ vastutab Kliendile müüdud teenuse lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad teenuse osutamisel.

Naked-Island OÜ ei vastuta Kliendi süül teenuste puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud teenuse mittekorrapärase tarbimise tulemusena. 

Teenuse nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda teenuse asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta teenusega või müügilepingust taganemist. Müügilepingust taganemise korral hüvitab Naked-Island OÜ Kliendile teenuse eest tasutud summa Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul peale teenuse tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.

Teenuse nõuetele mittevastavuse palume edastada meiliaadressile info@nakedisland.eu pretensioon kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Pretensioon teenuse nõuetele mittevastavuse korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates teenuse nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga