Töötoad

Naked Islandi õpikeskuse töötubade eesmärgiks on tutvustada üht konkreetset tehnikat ning midagi ka antud ajaraamides valmis saada. Kõiki meie töötubasid viivab läbi vaid oma valdkonna tunnustatud ja diplomeeritud professionaalid, sest vaid nii suudame tagada väga heal tasemel õppekvaliteedi. Meie jaoks on oluline olla töötoas osalejale maksimaalselt kasulik ning tutvustada kohe õigeid töövõtteid ja anda adekvaatseid vastuseid kõigile küsimustele.

UUDIS: Esmakordselt Eestis on Naked Islandi juures võimalik tegeleda käsitaftinguga – see on lõngapüstoliga piltvaipade valmistamise tehnika. Pealtnäha küll väga lihtne, kuid siingi on omad nipid! See töötuba on ideaalne võimalus käsitaftingu tehnika kiirelt ja õigesti omandada.

UUDIS: Polümeersavi on kunstitarvete kaupluses juba ammu saadaval, kuid kuidas ikkagi kasutada seda nii, et tulemus oleks kaunis ja vastupidav?

UUDIS: Laudsepp Silver Meejärv aitab lõpetada koduse remondi! Tihti on just liistud ja ikka veel pakendis seisev mööbel see, mis mitte kuidagi ei taha oma kohale minna. Tutvu teemaga Naked Islandis ja paigalda ise!

.  

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga