Õpikeskus

Naked Islandi töökojamaja juures tegutseb mitteformaalne õpikeskus, mis pakub koolitusi nii üksikisikutele kui gruppidele, nii praktiliste oskuste arendamise kui põnevalt vaba aja veetmise eesmärgil.

Täna on meie menüüs järgmised õppimise ja isetegemise võimalused:

Isetegemishuvilisele ja kunsti/disaini/käsitöösektoris tegutsevale ettevõtjale pakume kiirkursusi – 10-tunniseid, kahele päevale jaotatud intensiivseid koolitusi, mille põhirõhk on kiirelt õigete töövõtete omandamisel või konkreetse tulemuseni jõudmisel. Need koolitused on väga kompaktsed ja praktilised, teoreetiline osa on minimaalne ja kohe asutakse tegutsema.

Keskkonnateadlik ja -tundlik inimene on oodatud Pikema elu esmaspäevale, mis on esemete ja inimeste elukaare pikendamisele, ressursside taaskasutusele ning vastutustundlikule elulaadile suunatud koostegemise ja -õppimise õhtud. Peale tööpäeva toimuval koolitusel rakendatakse nii traditsioonilisi kui uuenduslikke praktikaid pikema elu nimel.

Ettevõttele, kes soovib oma töötajaid viia väljaspoole tavalist töökeskkonda, pakume võimalust korraldada meeskonnapäev, arenguüritus või firmapidu mõnes meie töökojas. Kujundame sündmuse täpselt teie soovidest lähtuvalt: fookuse seame kas meeskonnaehituslikele väljakutsetele või meelelahutuslikule isetegemisrõõmule. Tegevust töökojas saab kombineerida seminariruumi kasutamisega. Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust.

Koolitajale pakume inspireerivat õpikeskkonda, millega klienti üllatada ning kus oma koolitust läbi viia. Koolitaja käsutuses on 125m2 ruum toolide ja esitlustehnikaga, võimalik tellida kohvipause, suupisted ja suuremat sööki. Traditsioonilist seminari-koolitust saab elavamaks muuta Naked Islandi puidu- või metallitöökojas, valukojas, klaasistuudios või sepikojas. Ühiselt töökojas veedetud aeg teeb ürituse meeldejäävaks ning igaüks läheb koju oma kätega valmistatud esemega. Meie kogenud meistritel on igale seltskonnale midagi põnevat pakkuda! Loodusesõbrad saavad päeva lõpetada matkaga Pikakari randa.

Sõpruskonnale erilise sünnipäeva, elusündmuse või tähtpäeva tähistamiseks pakume võimalust veeta põnev päev töökojas tehes midagi sellist, mida varem pole teinud või kogemus. Noored on oodatud alates 13. eluaastast. Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust, samuti torti ja šampust, kui soovi on.

Õpikeskuse tööd korraldab MTÜ Naked Island koolitused.

2022. aasta sügisene koolituskalender on allpool.


Huvi korral kirjuta koolitused@nakedisland.eu!

Kontakt

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Liitu meie uudiskirjaga