Õpikeskus

Naked Islandi töökojamaja juures tegutseb mitteformaalne õpikeskus, mis pakub koolitusi nii üksikisikutele kui gruppidele, nii praktiliste oskuste arendamise kui põnevalt vaba aja veetmise eesmärgil.

Täna on meie menüüs järgmised õppimise ja isetegemise võimalused:

UUS! Taftingvaipade valmistamine on kuum teema ja täna on seda meie juures võimalik teha! Pakume 4-tunniseid taftimise sessioone, mille käigus valmib unikaalne taftitud vaip ja hea enesetunne mõnusast materjalist on garanteeritud. Vaipade valmistamine toimub kõigile avatud töötubadena, samuti on seda võimalik tellida uudse (firma)üritusena gruppidele (kuni 8 osalejat). Selle aastanumbri sees on veel vabu aegu gruppidele!

TULEMAS! Töökojas ainult naised! Märtsi alguses on Naked Islandis juba kolmandat korda toimumas üritus “Töökojas ainult naised!” Nimelt korraldame koolituste nädalavahetuse eksluksiivselt naistele, kus nad turvalises ja toetavas miljöös, ilma hirmu tundmata oma oskuste, kogemuste, välimuse või olemuse pärast, saavad õppida keevitamist, sepatööd, puidutööd ja taftingut. Korraldame sellist ainult naistele mõeldud nädalalõppu kord aastas just rahvusvahelise naistepäeva paiku, et naisi võimestada ning toetada nende iseseisvust ning isetegemise soovi.

Isetegemishuvilisele ja kunsti/disaini/käsitöösektoris tegutsevale ettevõtjale pakume kiirkursusi – 10-tunniseid, kahele päevale jaotatud intensiivseid koolitusi, mille põhirõhk on kiirelt õigete töövõtete omandamisel või konkreetse tulemuseni jõudmisel. Need koolitused on väga kompaktsed ja praktilised, teoreetiline osa on minimaalne ja kohe asutakse tegutsema.

Ettevõttele, kes soovib oma töötajaid viia väljaspoole tavalist töökeskkonda, pakume võimalust korraldada meeskonnapäev, arenguüritus või firmapidu mõnes meie töökojas. Kujundame sündmuse täpselt teie soovidest lähtuvalt: fookuse seame kas meeskonnaehituslikele väljakutsetele või meelelahutuslikule isetegemisrõõmule. Tegevust töökojas saab kombineerida seminariruumi kasutamisega. Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust.

Koolitajale pakume inspireerivat õpikeskkonda, millega klienti üllatada ning kus oma koolitust läbi viia. Koolitaja käsutuses on 125m2 ruum toolide ja esitlustehnikaga, võimalik tellida kohvipause, suupisted ja suuremat sööki. Traditsioonilist seminari-koolitust saab elavamaks muuta Naked Islandi puidu- või metallitöökojas, valukojas, klaasistuudios või sepikojas. Ühiselt töökojas veedetud aeg teeb ürituse meeldejäävaks ning igaüks läheb koju oma kätega valmistatud esemega. Meie kogenud meistritel on igale seltskonnale midagi põnevat pakkuda! Loodusesõbrad saavad päeva lõpetada matkaga Pikakari randa.

Sõpruskonnale erilise sünnipäeva, elusündmuse või tähtpäeva tähistamiseks pakume võimalust veeta põnev päev töökojas tehes midagi sellist, mida varem pole teinud või kogenud. Noored on oodatud alates 13. eluaastast. Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust, samuti torti ja proseccot, kui soovi on.

Õpikeskuse tööd korraldab MTÜ Naked Island koolitused.

2023. aasta kevadhooaja koolituskalender on allpool.


Huvi korral kirjuta koolitused@nakedisland.eu!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga