Koolitused

Naked Islandi töökojamaja juures tegutseb õpikeskus, mis pakub koolitusi ja töötube nii üksikisikutele kui gruppidele, nii praktiliste oskuste arendamise kui põnevalt vaba aja veetmise eesmärgil. Kolme tegevusaasta jooksul on toimunud 67 koolitust ja töötuba, millel on osalenud üle 540 õpihimulise inimese. Töötame pidevalt välja uusi põnevaid töötube, kõiki meie koolitusi viivad läbi oma ala tunnustatud meistrid.

Täna on meie menüüs järgmised õppimise ja isetegemise võimalused:

Isetegemishuvilisele ja loomeettevõtjale pakume kiirkursusi, meistriklasse ja töötube. Kiirkursused on 10-tunnised intensiivsed ja praktilised koolitused, mille põhirõhk on kiirelt õigete töövõtete omandamisel. Meistriklass on meistri juhendamisel toimuv töö ühe konkreetse objekti valmistamiseks. Töötuba on 2–4-tunnine, ühe konkreetse tehnika õppimisele või objekti valmistamisele keskendunud klubilise atmosfääriga kokkusaamine.

Ettevõttele, kes soovib oma töötajaid viia eemale tavalisest töökeskkonnast, pakume võimalust korraldada meeskonnapäev, arenguüritus või firmapidu mõnes meie töökojas. Kujundame sündmuse täpselt teie soovidest lähtuvalt, loovkoolitusi saab kombineerida tegevustega seminariruumis. Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust. Küsi pakkumist siit!

Koolitajale pakume inspireerivat õpikeskkonda, millega klienti üllatada ning kus oma koolitust läbi viia. Teie käsutuses on mööbli ja esitlustehnikaga seminariruum tänavatasandil, võimalik tellida kohvipause, suupisted ja suuremat sööki. Traditsioonilise seminari saate meeldejäävaks muuta mõne Naked Islandi loovkoolitusega. Ühiselt töötoas veedetud aeg on ainulaadne ning igaüks läheb koju oma kätega valmistatud esemega. Meie kogenud meistritel on igale seltskonnale midagi põnevat pakkuda! Loodusesõbrad saavad päeva lõpetada matkaga Pikakari randa.

Sõpruskonnale erilise sünnipäeva, elusündmuse või tähtpäeva tähistamiseks pakume võimalust veeta põnev päev töökojas tehes midagi sellist, mida varem pole teinud või kogenud. Noored on oodatud alates 10. eluaastast (olenevalt loovtegevusest). Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust, samuti torti ja proseccot, kui soovi on. Küsi pakkumist siit!

Õpikeskuse tööd korraldab MTÜ Naked Island koolitused.

2023. aasta sügishooaja koolituskalendrer on allpool.

Huvi korral kirjuta koolitused@nakedisland.eu!

.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga