TELLIMISEL: Silmkoeesemete parandamine, 4 h

Kursuse pikkus
4 h
Hind
Kokkuleppel
Asukoht
Kokkuleppel

Juhendaja Marta Konovalov

Toimumisaeg

NB! Seda töötuba on võimalik on seltskonnale ürituseks tellida!

Sel pikema elu esmaspäeval parandame koos silmkoeesemeid #visiblemending stiilis. Töötoas tutvustatakse lihtsamaid võtteid riietele uue elu andmiseks. Töövahendid on kohapeal olemas, palun kaasa tuua vaid parandamist ootav ese (kampsun, sall, villased sokid, spordisokid, kindad, t-särk, dressipluus, seelik). Tegeleme rõivastel olevate aukude parandamise ja plekkide peitmisega. Ese võib olla näiteks koide poolt puretud või kandmise käigus hõredaks muutunud. Praktilise töö käigus räägime parandamisega seotud filosoofiast. Lisaks tehnikatele tutvustan lühidalt ka “parandamismaailma superstaare” ja nende inspireerivaid töid.

Varasem kogemus ei ole osalemiseks vajalik. Keerukamaid projekte on võimalik hiljem iseseisvalt jätkata, kuna rakendtavad tehnikad ei vaja masinaid.

Koolituse hind sisaldab järgmist:

– 4 tundi koolitust

– Kõiki materjale oma projekti teostamiseks (arvestades aja- ja oskuste limiiti)

– Kohvipausi ja mõnusat snäkki

Koolituse viib läbi disainer ning EKA disainiteaduskonna aksessuaaridisaini õppejõud Marta Konovalov. Ta on parandamise ja taaskasutamise entusiast ning oma töös keskendub ta nullkulu moedisainile. Marta osaleb kunstnikuna näitustel ning tegeleb parandamise teemadega EKA doktorantuuris.

Tule tegutsema!

Registreeri ja maksa arvega siin:

https://forms.gle/bsybqubL9k9xgeD48

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga