Meie lugu

Naked Island sai alguse 2016. aastal ühest hullumeelsest ideest rajada Tallinnasse üks mõnus ja loova vaibiga produktsioonipaik. Täna on Naked Island kõigile tegutsejatele avatud oskuskeskus, töökojamaja ja loomeruum Paljassaare alguses. Tegemist on kaasaegse ja mugava töö- ja loomekeskkonnaga inimesele, kel on vaja keevitada, hööveldada, saagida, puurida, valada, kruvida, sepistada, aga miks mitte ka disainida, modelleerida, leiutada, kududa või restaureerida.

Naked Islandit veavad Rael Artel ja Bruno Kadak, kes tegutsevad selle nimel, et Eesti kontekstis täiesti ainulaadne co-working oskuskeskus teenindaks kõiki huvilisi parimal moel.

Nüüdisaegse töökojakeskkonna loomist ja võtmetähtsusega seadmete soetamist toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondist. Kaasrahastajana pani õla alla Luminor. Hoone projekteeris Kristiina Aasvee Kauss Arhitektuur OÜst, ehitas OÜ Tallinna Ehitustrust, projektijuhtimist ja omanikujärelevalvet tegi Ehitusagentuur OÜ. Enamiku meie masinapargist on tarninud AS Stokker, käsitööriistadega toetab Essve Estonia OÜ. Veebileht on valminud Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse toel.

Naked Islandile on visuaalse identiteedi andnud Viktor Gurov.

Naked-Island OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Bruno Kadak ja Rael Artel Naked Islandi töökojamaja ees. Foto: Aap Allmägi, 2021

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga