Koolitused

Naked Islandi õpikeskus pakub erinevaid praktilisi koolitusi, mis aitavad (loome)ettevõtjatel oma tooteid arendada ja paremini materjalide käitumist tunnetada. Õpikeskuse koolitused on heaks võimaluseks oma meeskonda arendada ning võimekusi suurendada.

Täna pakume järgmisi õppimisvõimalusi:

Ettevõtjale, kes tegutseb näiteks kunsti, disaini või käsitöösektoris, pakume intensiivseid kiirkursusi ja meistriklasse, mille põhirõhk on kiirelt õigete töövõtete omandamisel või konkreetse tulemuseni jõudmisel. Need koolitused on väga kompaktsed ja praktilised, teoreetiline osa on minimaalne ja kohe asutakse tegutsema. Rohkem siin.

Ettevõttele ja asutusele, kes soovib oma töötajaid viia väljaspoole tavalist töökeskkonda, pakume võimalust korraldada meeskonnapäev, arenguüritus või firmapidu mõnes meie töökojas. Kujundame sündmuse täpselt teie soovidest lähtuvalt: fookuse seame kas meeskonnaehituslikele väljakutsetele või meelelahutuslikule isetegemisrõõmule. Tegevust töökojas saab kombineerida seminariruumi kasutamisega. Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust. Küsi pakkumist siit!

Koolitajale pakume inspireerivat õpikeskkonda, millega klienti üllatada ning kus oma koolitust läbi viia. Koolitaja käsutuses on 125m2 ruum toolide ja esitlustehnikaga, võimalik tellida kohvipause, suupisted ja suuremat sööki. Traditsioonilist seminari-koolitust saab elavamaks muuta Naked Islandi puidu- või metallitöökojas, valukojas või sepikojas. Ühiselt töökojas veedetud aeg teeb ürituse meeldejäävaks ning igaüks läheb koju oma kätega valmistatud esemega. Meie kogenud meistritel on igale seltskonnale midagi põnevat pakkuda! Loodusesõbrad saavad päeva lõpetada matkaga Pikakari randa.

UUS! Käsitafting (ing k tufting) on kuum teema ja täna on seda meie juures kogu meeskonnaga võimalik teha! Pakume 4-tunniseid käsitaftimise sessioone, mille käigus valmib unikaalne taftitud vaip ja hea enesetunne mõnusast materjalist on garanteeritud. Vaipade valmistamine toimub kõigile avatud töötubadena, samuti on seda võimalik tellida uudse (firma)üritusena gruppidele (kuni 8 osalejat). Selle aastanumbri sees on veel vabu aegu gruppidele!

Õpikeskuse tööd korraldab MTÜ Naked Island koolitused.

2023. aasta sügishooaja koolituskalender on allpool. Huvi korral kirjuta koolitused@nakedisland.eu!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga