Hoiukapi rent

Hoiukapi rent

Naked Islandi töökojamajas on hulk lukustatavaid hoiukappe, kuhu on võimalik oma töökojapäevade vahelpeal jätta tööriistu ja materjale. Hoiukapid on kolmes erinevas mõõdus ning need asuvad maja peal laiali.

Hoiukapi S (25×27×50 cm) kasutamine: 0,5€/päev, 5€/nädal, 20€/kuu, max 3 kuud

Hoiukapi M (42×37×50 cm) kasutamine: 1€/päev, 10€/nädal, 35€/kuu, max 3 kuud

Hoiukapi L (192×95×50 cm) kasutamine: 3€/päev, 15€/nädal, 50€/kuu, max 3 kuud

Tisleripink puidutöökojas (50×134 cm)

Tisleripink puidutöökojas (50×134 cm)

Teenus sisaldab tisleripingi kasutamist soojas ja kuivas ruumis, elektrienergiat ning valiku käsi-, elektri- ja akutööriistade ning valiku puidutöömasinate kasutamist. Tisleripinki saab kasutada liitumislepinguga (nagu spordiklubis), aga võimalik on ka päeva- ja nädalapõhine kasutus.

Puidutöökoja paketid liitumislepinguga kasutajale (sisaldab tisleripingi, kõigi ruumis olevate tööriistade-masinate, ühe riiulipinna ja hoiukapi kasutamist) on järgmised:

Liitumistasu 20€ (sisaldab instrueerimist ja võtme tasu)

Päevapakett (E–R kl 9–17, maksimaalselt 15 päeva kuus) 210€/kuu

Viikenderi pakett (L–P kl 9–19, maksimaalselt 6 päeva kuus) 120€/kuu

Profipakett (24/7, v a päevad, kui puidutöökojas toimub koolitus) 250€/kuu

Kaalud meie töökoja kasutamist, aga ei taha kohe suurt summat kulutada? Tule ja tšeki meie võimalusi! Proovipäev puidutöökojas (E–R 9–17) maksab 10€+km.

Teenuse hind walk-in kasutajale (E–R kl 9–17, sisaldab tisleripingi, kõigi ruumis olevate tööriistade-masinate, ühe riiulipinna ja hoiukapi kasutamist): 25€/päev, 80€/nädal, 250€/kuu 

Lisateenused walk-in kasutajale töölaua kasutamise perioodide vahel:

Projekti ladustamine valveta avariiulil kuivamise eesmärgil: 1€/päev, max 3 päeva

Projekti ladustamine valveta avariiulil: 3€/päev, max 4 nädalat

Hoiukapi S (25×27×50 cm) kasutamine: 0,5€/päev, 5€/nädal, 20€/kuu, max 3 kuud

Hoiukapi M (42×37×50 cm) kasutamine: 1€/päev, 10€/nädal, 35€/kuu, max 3 kuud

Hoiukapi L (192×95×50 cm) kasutamine: 3€/päev, 15€/nädal, 50€/kuu, max 3 kuud

Kirjuta või helista ja küsi lisa! Telefon 56229213, e-post info@nakedisland.eu

Nõustamine skulptuuride restaureerimise ja konserveerimise alal

Nõustamine skulptuuride restaureerimise ja konserveerimise alal

Teenuse eesmärgiks on skulptuuride – olgu siis ajaloomälestiste, ehitismälestiste, kunstimälestiste, tehnikamälestiste koosseisus või iseseisvate kunstiteoste ja mälestusmärkide ning ka UNESCO maailmapärandi nimekirja objektide – taastamise ja hooldustööde alane konsultatsioon. Teenus sisaldab tutvumist objekti materjalidega, uuringute läbiviimist, konserveerimis- ja restaureerimistööde tegevuskavade koostamist, muinsuskaitselist järelevalvet. Teenust pakutakse kivi valdkonnas; kipsi ja kivi valdkonnas; kivi, metalli ja puidu valdkonnas. Teenuse sihtgrupiks on kunsti valdkonna loomeettevõtjad, maastikuarhitektuuri bürood, arhitektuuribürood, muuseumid. Teenust osutatakse soovitud mahus, minimaalselt 60 min. Teenust pakub MTÜ Meem (tegevusluba VS 795/2015). Teenuse hind 50€/h, lisandub käibemaks.

Mahuliste objektide tehniliste lahenduste väljatöötamine

Mahuliste objektide tehniliste lahenduste väljatöötamine

Vestluse käigus saavad vastuse järgmised küsimused: objekti visuaalne lahendus ja sobiv materjalivalik; sõlmede, toestus- ja kinnituspunktide väljaarvutamine; hinnang erinevate materjalide kokkutöötamisele; mehhaaniliste ja/või elektrooniliste töömehhanismide väljatöötamine ja töökindluse kalkulatsioon; transporditavuse küsimuste lahendamine. Vajadusel lisaks erinevaid tehnikaid kombineerivate keerukamate süsteemide väljatöötamist (elava tule/vee kasutamine, eri masinate kombineerimine). Tööjooniste teostamise võimalus. Teenust pakub Tormis Disain OÜ. 

Teenuse hind 40€/h, lisandub käibemaks.

Nõustamine ekspositsioonide kujunduse alal

Nõustamine ekspositsioonide kujunduse alal

Teenuse eesmärgiks on eksponeeritavatele kunstiobjektidele tervikliku ruumikujundusliku lahenduse leidmine. Teenus sisaldab tutvumist ekspositsiooni kontseptsiooniga, tutvumist teostevalikuga, ruumitunnetusliku olukorra analüüsi, teoste asukohtade määramist, kujunduselementide valikut, ekspositsioonimööbli valikut, koostööd graafilise disaineriga. Lisaks on võimalus erinevaid kujunduslahendusi läbi mängida vastavas kujundamiseks loodud arvutiprogrammis. Teenuse sihtgrupiks on kunsti- ja disaini-, teatri, arhitektuuri- jms ettevõtted. Teenust pakub Public Preparation OÜ.

Ettevõttele

Ettevõttele

Naked Island on suurepärane koht, kuhu tuua oma töötajad, et korraldada meeldejääv ja produktiivne meeskonnapäev, arenguüritus või firmapidu. Meil on võimalik korraldada koosolek-arutelu-seminar, tellida juurde kohvipausid-lõunasöök ning pakkuda oma meeskonnale tavapärasest tööst erinevaid loovkoolitusi. Saame vastu võtta kuni 30 inimest.

Kujundame sündmuse täpselt teie soovidest lähtuvalt: fookuse seame kas meeskonnaehituslikele väljakutsetele või meelelahutuslikule isetegemisrõõmule. Tegevusi töökojas saab kombineerida seminariruumi kasutamisega. Kirjutage ja tutvustage oma soove-mõtteid, üheskoos leiame parima lahenduse!

Rohkem infot emaili teel: info@nakedisland.eu

Lintsaag MINIMAX S45

Lintsaag MINIMAX S45

Töölaud 600×520 mm
Töölaua kõrgus põrandast 900 mm
Valatud malmist lindirataste diameeter 450 mm
Lindiratta kiirus 700 p/min
Maks lõikekõrgus 300 mm
Maks lõikelaius 440 mm
Töölaua kallutus 20 kraadi
Min/maks saelindi pikkus 3690/3742 mm
Min/maks saelindi laius 6-25 mm
Mootor 3 kW
Aspiratsiooni ava 120 mm

Selle sae kasutamine toimub tunnipõhise arvestusega. Hind 20 €/tund, lisandub käibemaks.

See saag on eluohtlik ning eelnev väljaõpe on vajalik! Kui tunned, et masina kasutamiseks ei ole piisavalt teadmisi-oskusi, tuleb osta ühekordne instruktaaž. NB! Instruktaaži ostmine tähendab, et Naked Islandi töötaja uurib Su eelnevaid kogemusi, tutvustab ohutusnõudeid, näitab kuidas masin töötab ja palub ka Sul seda demonstreerida. Instruktaaži ostmine võtab u 20-30 minutit. Hind 20€, lisandub käibemaks.

Seda saagi on võimalik kasutada masinaruumi minipaketiga (E–R kl 9–17, maksimaalselt 20 tundi kuus, sisaldab kõiki masinaid v a formaatsaag) 40€/kuu või masinaruumi profipaketiga (ligipääs 24/7, v a päevad, kui masinaruums toimub koolitus, sisaldab kõiki masinaruumi masinaid, formaatsaag oma lõikeketastega) 200€/kuu, lisandub liitumistasu 20€ (sisaldab instrueerimist ja võtme tasu).

TIG-keevitus Superior 252 AC/DC

TIG-keevitus Superior 252 AC/DC

Invertertüüpi TIG keevitusseade. Sobib musta metalli, roostevaba terase ning alumiiniumi keevitamiseks. Võimalikud keevitusprotsessid on MMA (elektroodkeevitus), DC TIG, AC TIG ja TIG Pulse.

Toitepinge 400/3f

Koormatavus 230A 20%, 115A 60%

Keevitusvool 5–250A

Selle TIG-keevituse kasutamiseks tuleb osta ühekordne instruktaaž. NB! Instruktaaži ostmine tähendab, et Naked Islandi töötaja uurib Su eelnevaid kogemusi, tutvustab ohutusnõudeid, näitab kuidas masin töötab ja palub ka Sul seda demonstreerida. Instruktaaži ostmine võtab 15–45 minutit sõltuvalt masinast. Hind 20€, lisandub käibemaks.

Selle TIG-keevituse kasutamine toimub päevapõhise arvestusega. Hind 30 €/päev, 120€/nädal, 320€/kuu, lisandub käibemaks.

Lintlihvija Holzstar KSO 850

Lintlihvija Holzstar KSO 850

Lihvlint 2515×150 mm

Lindi kiirus 16m/s

Tööpind 850×300 mm

Lihvpind 950×180 mm

Äratõmbeava 100 mm

Selle lihvija kasutamine toimub tunnipõhise arvestusega. Hind 10€/tund, lisandub käibemaks.

See lihvija on üsna ohtlik ning eelnev väljaõpe tuleb kasuks! Kui tunned, et masina kasutamiseks ei ole piisavalt teadmisi-oskusi, tuleb osta ühekordne instruktaaž. NB! Instruktaaži ostmine tähendab, et Naked Islandi töötaja uurib Su eelnevaid kogemusi, tutvustab ohutusnõudeid, näitab kuidas masin töötab ja palub ka Sul seda demonstreerida. Instruktaaži ostmine võtab u 15 minutit. Hind 15€, lisandub käibemaks.

Seda lihvijat on võimalik kasutada masinaruumi minipaketiga (E–R kl 9–17, maksimaalselt 20 tundi kuus, sisaldab kõiki masinaid v a formaatsaag) 40€/kuu või masinaruumi profipaketiga (ligipääs 24/7, v a päevad, kui masinaruums toimub koolitus, sisaldab kõiki masinaruumi masinaid, formaatsaag oma lõikeketastega) 200€/kuu, lisandub liitumistasu 20€ (sisaldab instrueerimist ja võtme tasu).

Riht-ja paksushöövelmasin Holzstar ADH 41 – saabub 2022. aastal!

Riht-ja paksushöövelmasin Holzstar ADH 41 – saabub 2022. aastal!

Meie riht-ja paksushöövelmasin on teie teenistuses ja ootab tööd 2022. aastal. Täpset tarneaega hetkel ei tea.

Paksushöövli etteandekiirus 8 m/min

Rihtlaua pikkus 1800 mm

Rihtlaua laius 410 mm

Töökõrgus 850 mm

Maksimaalne hööveldussügavus 5 mm

Höövlivõll D100 mm, 4 tera

Kiirus 4600 min

Maksimaalne töölaius 406 mm

Paksuslaua pikkus 400 mm

Paksuslaua laius 406 mm

Minimaalne/maksimaalne materjali paksus 4/225 mm

Mootor 5,5kW, 400V

Ootame selle masina saabumist meie töökotta!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga