Koolituskalender

Koolituskalender 2024. kevadhooajal

Saabuva aasta koolitused-töötoad on registreerimiseks avatud! Vali huvipakkuv koolitus, tutvu selle sisuga ja registreeri end lingi kaudu!

AEG TÄPSUSTUB märkega koolituste-töötubade täpne toimumisaeg selgub lähipäevil. Püsi lainel!

TELLIMISEL märkega koolitusi-töötube saab tellida oma sõpruskonnale-töökaaslastele

Õpikeskuse tööd korraldab MTÜ Naked Island koolitused.

Küsimuste korral kirjuta koolitused@nakedisland.eu!

Käsitaftingu varustus

Käsitaftingu varustus

Naked Islandis on võimalik kasutada käsitaftingu püstoleid, alusraame, trimmereid oma vaibaprojektide teostamiseks! Hinnad on järgmised:

Töölaud I korruse vaheruumis 15 eur/päev
Alusraam ja pitskruvid 5 eur/päev
Käsitaftingu püstol, pikendusjuhtmed, niidistaja, käärid 20 eur/päev
Trimmerdaja, kuumapüstol, liimipüstol 2 eur/päev
Karkasskangas, 80×80 cm, 18 eur
Akrüüllõng, 35 eur/kg (tasumine kaalu alusel peale vaiba valmimist)

Käsitaftingu tööriistu rendib Naked Island koolitused MTÜ ja käibemaksu ei lisandu!

Tööle saab tulla E–R kl 9–17, aga kokkuleppel ka õhtuti ja nädalavahetusel. Üritame olla paindlikud ja vastu tulla, aga samas on ka meil vahel puhkus ja muud tegemised.

Pikemate projektide puhul saab kasutada hoiukappi, samuti on ligipääs kööginurgale ja WC-le.

NB! Käsitaftingu õiged töövõtted saab professionaali juhendamisel kiiresti omandada taftingvaiba töötoas! Rohkem infot töötubade kohta siin!

Taftinguhuvilised on oodatud liituma Facebooki grupiga Tafting Tallinn!

Ruum 2, 77 m2, max kõrgus 4,5 m, 1. korrus – BRONN!

Ruum 2, 77 m2, max kõrgus 4,5 m, 1. korrus – Bronn 1.06.–31.08.2023!

Suurepärane ruum 1. korrusel Põhja-Tallinnas, kiiresti areneva Paljassaare poolsaare alguses!

Hoone 1. korrusel paiknev ruum sobib ideaalselt väiketootjale kontoriks, laoks, tootmis- ja esitluspinnaks. Ruumi plussiks on perspektiivne asukoht tulevase Filmilinnaku külje all.

Lähemalt üüripinnast: tegemist on kõrge (4,5 m) ja avara ruumiga, mis on suurte klaaspaneerilidega liigendatud kaheks. Ruumil on laminaadiga kaetud põrand ja heledad seinad. Ruumis on tööstusvool, elektrivõimsust 63A, elektrooniline valve, internet. Võimalus liituda suruõhuga, paigaldada eraldi suur tõstuks, kohtventilastioon. Ruum on valgusküllane, suured aknad avanevad lõunasse ja itta. Hoovis tasuta parkimine ja Bolti leviala. Ruum asub Naked Islandi partnerettevõtte hoones, kus tegutsevad ka valukoda ja CNC-freesijad.

Lähemalt Naked Islandist: tegemist on 2021. aastal valminud töökoja- ja loomemajaga, kus paiknevad ühiskasutusega metalli- ja puidutöökoda, suur seminariruum, värvikamber, välitööala ning kümmekond privaatset tööruumi/stuudiot. NB! Tegemist on töökodade majaga, kus müra ja tolmu tekitamine on ok! Majas tegutseb õpikeskus, kus korraldatakse regulaarselt koolitusi. Rohkem saab hoone profiilist aimu siit videoklipist: https://nakedisland.eu/uudised/rael-artel-loomekeskusest-naked-island-meid-on-ules-leidnud-koige-erinevamad-inimesed/

Ruum sobib hästi:
– väiketootjale, kes vajab aeg-ajalt metalli-, puidu-, või valutöö võimekust ja/või nõustamist nende tööde korraldamiseks
– start-uppidele, kes tegelevad lisaks arvutitööle ka prototüüpimise ja tootedisaini lahendustega
– väikeettevõtjale, kes soovib oma töö- ja tootmisprotsesse esitleda klientidele-koostööpartneritele
– meistritele, kes on huvitatud koolituste läbi viimisest ja koostööst Naked Islandi õpikeskusega. NB! See on võimalus, mitte kohustus!

Selle ruumi rendihind on 616 eur/ kuu (8 eur/m2), lisanduvad kommunaalid ja käibemaks.

Naked Island ootab tegusaid ettevõtjaid!

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213

info@nakedisland.eu

Metallitöökoda

Eraklient

Puidutöökoda

Eraklient

Ettevõttele

Meeldejääv tiimiüritus või firmapidu Põhja-Tallinna roheluses

Naked Island on suurepärane koht, kuhu tuua oma töötajad-kolleegid, et korraldada meeldejääv ja produktiivne meeskonnapäev, arenguüritus või firmapidu. Meil on võimalik korraldada koosolek-arutelu-seminar-pidu, tellida juurde kohvipausid-lõunasöök ning pakkuda oma meeskonnale tavapärasest tööst väga erinevaid meeldejäävaid loovkoolitusi. Oma suures seminariruumis saame vastu võtta kuni 60 inimest, loovkoolitused korraldada kuni 40le.

Kujundame sündmuse täpselt teie soovidest lähtuvalt: fookuse seame kas meeskonnaehituslikele väljakutsetele või meelelahutuslikule ja palju emotsiooni pakkuvale isetegemisrõõmule. Tegevusi töökojas saab kombineerida seminariruumi kasutamisega. Tutvustage meile oma soove-mõtteid, üheskoos leiame parima lahenduse! Küsige pakkumist siit!

Pakume järgmist:

-Seminari- ja peoruum sissepääsuga tänavatasandilt, mahutab kuni 60 inimest

-Loovkoolitused sepikojas ja puutöökojas, kintsugi, metalli- ja betoonivalu, tafting. Rohkem siin

-Suur ekraan (118×75 cm, HDMI-sisend) esitlusteks ja valge tahvel

-Kohvipausid, snäkivaagnad, catering

Rohkem infot emaili teel: info@nakedisland.eu

Soodne töölaud

Väga soodne töölaud alustavale tegijale

Naked Islandi töökojamaja avatud pindadel saab kasutada kaasaegse töökeskkonna kõiki mugavusi väga taskukohase hinnaga!

Töölauad avatud ruumides sobivad ideaalselt loojatele ja tootjatele, kes ei vaja palju ruumi, kuid kelle tegevusega kaasnevad paratamatult tolm, müra ja erinevad lõhnad, või kes soovivad lihtsalt professionaalses miljöös rahulikult oma tööd teha.

Töökojamajas on kõigile kasutamiseks köök-puhkeruum ja dušš. Hoones on ökonoomne gaasiküte. Hoovis tasuta parkimine, palju rattahoidjaid ning Bolti leviala.

Naked Islandil on mõnus asukoht Põhja-Tallinnas, Paljassaare alguses ning see on mugavalt ligipääsetav nii auto, jalgratta kui ühistranspordiga: Sitsi ja Maleva trammipeatustest 5 minuti jalutuskäigu kaugusel, kesklinnast 10 minuti trammisõidu kaugusel, Pikakari rannast 3 minuti autosõidu kaugusel.

Milleks töötada Naked Islandi avatud co-working ruumdes, kui oma privaatne töökoda/stuudio on mõnus ja sisseharjunud töökeskkond?

Eks ikka sellepärast, et kokku hoida kulusid ja näha teisi tegutsejaid. Töölaua kasutamine on tunduvalt odavam kui isikliku töökoja üürimine ja sisustamine. Samuti pole vähemtähtis teiste tegijatega tuttavaks saamine ja omavahel ideede-kogemuste jagamine. Peale pikka koroona-ajastut on teist töötavat inimest isegi kaugelt hea vaadata!

Kaalud töölaua rentimist avatud alal, aga ei taha kohe suurt summat kulutada? Tule ja tšeki meie võimalusi! Töölaua kasutamise proovipäev (E–R 9–17) maksab vaid 12€.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

56229213

info@nakedisland.eu

Konsultatsioon

Erapidu

Töötuba

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga