Extra vaikne töölaud avatud ruumis

Töölaud sobib hästi väikeettevõtjale, alustavale kunstnikule-disainerile, väikeseformaadilise käsitöö tootjale, kes ei vaja oma tegevuseks tervet eraldi stuudiot, vaid kel piisab lauast, et luua ja toota. Nagu kogu hoones võib ka töölaua taga tekitada oma tegevusega tolmu ja müra, see on ok!

Töölaud sobib ideaalselt tegutsejale, kes soovib säästa tööpinna rendilt, kuid siiski saada osa kaasaegse ja professionaalse töökeskkonna hüvedest.

Töölaud asub avatud piirkonnas, kus teisi majalisi on pigem kuulda, aga mitte näha. Köök ja WC asuvad minuti kaugusel. Vajad kohta oma asjade hoidmiseks? Pole probleemi, ka hoiukapp oma tööriistade-materjalide turvaliseks ladustamiseks on läheduses ning kuulub rendihinna sisse. Hoovis on tasuta parkimine, maja ees jalgrattahoidjad ning parkla servas ka Bolti leviala.

Madal ja probleemivaba kuutasu

Hind: 65€/kuu sisaldab 24/7 juurdepääsu töölauale, mööblit (töölaud mõõtmetega 120×75cm, tool, laualamp), internetti, elektripistikuid, hoiukappi ja üldkoristust ruumis. Töölaua kasutaja käsutuses on täisfunktsionaalne köök hoone teisel korrusel, mugav juurdepääs puidu- ja metallitöökojale. Minimaalne lepingu periood on üks kuu, lepingutasu 20€ (võtme tasu). Hinnale lisandub käibemaks.

Vähemalt aastase lepingu sõlminud töölaua kasutajale pakume Naked Islandi teenuste sooduspaketti:

-10% kõigilt Naked Islandi koolitustelt nii endale kui sõpradele-tuttavale kinkekaartina kingituseks ostes

-10% Naked Islandi seminariruumi rendilt nii enda ettevõttele kui eraüritusteks

4 tundi masinaruumi puidutöömasinate kasutamist kalendrikuus

1 tund värvikambri kasutamist kalendrikuus

8 tundi puidutöökoja töölaua kasutamist kalendrikuus

Kohalolu Naked Islandi kodulehel rubriigis “Majalised”

Reklaam Naked Islandi Facebooki lehel

Sooduspaketi hind 25€, lisandub käibemaks, müük kuu kaupa.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

56229213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga