Järkamissaag Metabo KGS 254 M

Järkamissaag Metabo KGS 254 M on kompaktne saag puidu tükeldamiseks, sael on liugfunktsioon laiade detailide lõikamiseks. Sael on kiirseadistus laialdaselt kasutatud nurkadele. Seadmel on laser ning pikendatavad laualaiendused. Lõikejoont valgustab ere LED-lamp, turvalisust tagavad kõrged detailitoed. Sügavusepiiraja lihtsustab valtside tegemist ja saepead on võimalik kallutada vasakule.

NB! See saag on eluohtlik ning kasutajal peab olema eelnev kasutuskogemus või puidutööalane haridus! Koha peal igapäevaselt väljaõpet ei toimu.

Selle sae kasutamine toimub tunnipõhise arvestusega. Hind 15€/tund, lisandub käibemaks. Seda saagi on võimalik kasutada masinaruumi minipaketiga (E–R kl 9–17, maksimaalselt 20 tundi kuus, sisaldab kõiki masinaid v a formaatsaag) 40€/kuu või masinaruumi profipaketiga (ligipääs 24/7, v a päevad, kui masinaruums toimub koolitus, sisaldab kõiki masinaruumi masinaid, formaatsaag oma lõikeketastega) 200€/kuu, lisandub liitumistasu 20€ (sisaldab instrueerimist ja võtme tasu).


Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga