Ruum 116, pind 20+5,6 m2, kõrgus 3 m – vabanemas!

Rendile anda 2021. aastal renoveeritud stuudio- või tootmisruum Naked Islandi töökojamaja esimesel korrusel, mille rentnik saab vastavalt vajadustele viimistleda ja sisustada. Ruumis on betoonpõrand, sellele on paigaldatud laminaatparket (võimalus eemaldada) ja heleda struktuurse krohviga kaetud lagi, seintel erinev viimistlus. Ruumi juurde kuulub eraldi WC ning lisaks on juurdepääs madalale ruuminurgale (5,6 m2), mis sobib väiksemate asjade ladustamiseks. Ruum on valgusküllane, suured maast laeni aknad avanevad loode suunas. Boonusena on stuudios 50A elektrivõimsust, mis võimaldab suuremate masinate, ahjude kasutamist. Samal korrusel asub dušširuum, köök-puhkeruum on korrus kõrgemal. Hoones on ökonoomne gaasiküte, hoovis tasuta parkimine.

Rentnikul on mugav juurdepääs hoones asuvale ühiskasutusega metalli- ja puidutöökojale, projektiruumile, värvikambrile, välitööalale. Võimalik kasutada hoones tegutsevate meistrite teenuseid. 

Ruum sobib hästi:

– tegutsejale, kes töötab raskete materjalidega ning vajab aeg-ajalt metalli-, puidu-, või valutöö võimekust ja/või nõustamist nende tööde korraldamiseks

– start-uppidele, kes tegelevad lisaks arvutitööle ka prototüüpimise ja tootedisaini lahendustega

– väikeettevõtjale, kes soovib oma töö- ja tootmisprotsesse esitleda klientidele-koostööpartneritele

– käsitöö-, kunsti- ja tehnoloogiavaldkonna meistritele, kes oma töökoja pidamise kõrval on huvitatud koolituste läbi viimisest ja koostööst Naked Islandi õpikeskusega.

Ruumis 116 tähtajatult tegutsejale pakume järgmist boonuste paketti:

–20% kõigilt Naked Islandi õpikeskuse koolitustelt nii endale ostes kui sõpradele-tuttavale kinkekaartina kingituseks (https://nakedisland.eu/koolitused/koolituskalender/)

–10% Naked Islandi seminariruumi rendilt nii enda ettevõttele kui eraüritusteks

4 tundi masinaruumi puidutöömasinate või metallitöömasinate tasuta kasutamist kalendrikuus

8 tundi puidutöökoja töölaua tasuta kasutamist kalendrikuus

Kohalolu Naked Islandi kodulehel rubriigis “Majalised”

Reklaam Naked Islandi Facebooki lehel

Selle ruumi rendihind on 230 €/kuu. Hinnale lisanduvad kommunaalkulud ja käibemaks.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga