Ruum 2+3, 133,5 m2, max kõrgus 4,5 m, 1. korrus – vaba!

Suurepärane ruum 1. korrusel Põhja-Tallinnas, kiiresti areneva Paljassaare poolsaare alguses!

Hoone 1. korrusel paiknev ruum sobib ideaalselt väiketootjale kontoriks, laoks, tootmis- ja esitluspinnaks. Ruumi plussiks on perspektiivne asukoht tulevase Filmilinnaku külje all. Hoone ümbruses tasuta parkimine ja Bolti leviala.

Lähemalt üüripinnast: tegemist on kõrge (3,8–4,5 m) ja avara ruumiga, mis koosneb suurte akendega saalist, väikesest klaaspaneelidega eraldatud kontoriosast, akendeta tootmis- või laopinnast ning WCst. Ruumis on tööstusvool, elektrivõimsust 63A, elektrooniline valve, internet. Võimalus liituda suruõhuga, paigaldada eraldi suur tõstuks, kohtventilastioon. Ruum on valgusküllane, suured aknad avanevad lõunasse ja itta. Ruum asub Naked Islandi partnerettevõtte hoones, kus tegutseb ka valukoda.

Lähemalt Naked Islandist: tegemist on 2021. aastal valminud töökoja- ja loomemajaga, kus paiknevad ühiskasutusega metalli- ja puidutöökoda, suur seminariruum, värvikamber, välitööala ning kümmekond privaatset tööruumi/stuudiot.

NB! Tegemist on töökodade majaga, kus müra ja tolmu tekitamine on ok! Majas tegutseb õpikeskus, kus korraldatakse regulaarselt koolitusi. Rohkem saab hoone profiilist aimu siit videoklipist: https://nakedisland.eu/uudised/rael-artel-loomekeskusest-naked-island-meid-on-ules-leidnud-koige-erinevamad-inimesed/

Ruum sobib hästi:
– väiketootjale, kes vajab aeg-ajalt metalli-, puidu-, või valutöö võimekust ja/või nõustamist nende tööde korraldamiseks
– start-uppidele, kes tegelevad lisaks arvutitööle ka prototüüpimise ja tootedisaini lahendustega
– väikeettevõtjale, kes soovib oma töö- ja tootmisprotsesse esitleda klientidele-koostööpartneritele
– meistritele, kes on huvitatud koolituste läbi viimisest ja koostööst Naked Islandi õpikeskusega. NB! See on võimalus, mitte kohustus!

Selle ruumi rendihind on 1041,3 eur/kuu (7,8 eur/m2), lisanduvad kommunaalid ja käibemaks. Lepingutasu ei lisandu.

Naked Island ootab tegusaid ettevõtjaid!

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga