Ruum 313, pind 17,7 m2, kõrgus 3 m – vabaneb 01.09.2024!

Suurepärane stuudiopind Põhja-Tallinnas, kiiresti areneva Paljassaare poolsaare alguses!

Uue hoone 3. korrusel paiknev ruum sobib ideaalselt väiketootjale kontoriks, laoks, tootmis- ja esitluspinnaks. Naked Islandis on professionaalne ja mugav töökeskkond, inspireeriv vaade pea igasse ilmakaarde ning sõbralikud ja toetavad naabrid. Ruumi plussiks on perspektiivne asukoht tulevase Filmilinnaku külje all.

Lähemalt üüripinnast 313: tegemist on ühe liigendamata ruumiga, millel on lakitud betoonpõrand ja heleda struktuurse krohviga kaetud laed, seintel erinev viimistlus. Ruumis on tööstusvoolu ja suruõhu võimalus, olemas internet. Ruum on valgusküllane, suured aknad avanevad lõunasse ja läände. Samal korrusel asub WC ja dušš, korrus allpool ühine köök-puhkeruum. Hoones on lift mõõtmetega 110 x 210 x 220 cm, ukse mõõdud 90 x 210 cm. Hoovis tasuta parkimine ja Bolti leviala.

Lähemalt Naked Islandist: tegemist on 2021. aastal valminud töökoja- ja loomemajaga, kus paiknevad ühiskasutusega metalli- ja puidutöökoda, suur seminariruum, värvikamber, välitööala ning kümmekond privaatset tööruumi/stuudiot. NB! Tegemist on töökodade majaga, kus müra ja tolmu tekitamine on ok! Majas tegutseb õpikeskus, kus korraldatakse regulaarselt koolitusi. Rohkem saab hoone profiilist aimu siit videoklipist: https://nakedisland.eu/uudised/rael-artel-loomekeskusest-naked-island-meid-on-ules-leidnud-koige-erinevamad-inimesed/

Ruum 313 sobib hästi:
– väiketootjale, kes vajab aeg-ajalt metalli-, puidu-, või valutöö võimekust ja/või nõustamist nende tööde korraldamiseks
– start-uppidele, kes tegelevad lisaks arvutitööle ka prototüüpimise ja tootedisaini lahendustega
– väikeettevõtjale, kes soovib oma töö- ja tootmisprotsesse esitleda klientidele-koostööpartneritele
– meistritele, kes on huvitatud koolituste läbi viimisest ja koostööst Naked Islandi õpikeskusega. NB! See on võimalus, mitte kohustus!

Ruumis 313 tähtajatult tegutsejale pakume järgmist boonuste paketti:
-20% kõigilt Naked Islandi õpikeskuse koolitustelt nii endale ostes kui sõpradele-tuttavale kinkekaartina kingituseks (https://nakedisland.eu/koolitused/kiirkursus/)
-10% Naked Islandi seminariruumi rendilt nii enda ettevõttele kui eraüritusteks
4 tundi masinaruumi puidutöömasinate või värvikambri tasuta kasutamist kalendrikuus
8 tundi puidutöökoja töölaua tasuta kasutamist kalendrikuus
Kohalolu Naked Islandi kodulehel rubriigis “Majalised”
Reklaam Naked Islandi Facebooki lehel

Hind 220 €/kuus, lisanduvad kommunaalkulud ja käibemaks.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213, info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga