Projektiruum, I korrus, pind 125,4 m2, kõrgus 295 cm

Projektiruum sobib ideaalselt esitlusteks, pidudeks, seminarideks, näitusteks ja pildistamiseks! Värskelt renoveeritud multifunktsionaalne ruum asub hoone esimesel korrusel. Ruumis on lakitud betoonpõrand, valged värvitud seinad ja heleda struktuurse krohviga kaetud laed ning ühes küljes avarad maani aknad, millest kaks on läbipääsetavad. Ruum on hästi ligipääsetav tänavatasandilt kui ka läbi maja. Ruumis on piisavalt pistikuid ja internetiühendus. Ruumi aknad avanevad põhja ja ida suunas. Tualett ja kraanikauss asuvad koridoris. Hoone teisel korrusel asuvad ühine köök-puhkeruum ja duširuum. Hoones on ökonoomne gaasiküte. Hoones on lift mõõtmetega 110 x 210 x 220 cm, ukse mõõdud 90 x 210 cm. Hoovis tasuta parkimine.

Ruumi kasutajal on mugav juurdepääs hoones asuvale ühiskasutusega metalli- ja puidutöökojale, värvikambrile, välitööalale. Võimalik kasutada hoones tegutsevate meistrite teenuseid, tellida loovkoolitusi. Firmapidude korral on võimalik pakkuda osalejatele meistri juhendamisel tegevusi töökodades. Ruumis on võimalik töötada loomuliku valgusega, samuti pimendada see black boxiks.

Hinnad 30€/h (päeval), 40€/h (õhtul), 150€/päev (kl 9-17), 250€/õhtu (17-01), 450€/nädal. Hinnale lisandub käibemaks. Pikemaajalise rendi puhul küsi hinnapakkumist! Kunstiprojektidele soodushinnad!

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213
info@nakedisland.eu

Broneeri teisi Naked Island teenuseid siin:

Laadimine.
Minu kasutaja

Kasutajakonto luuakse automaatselt peale esimest broneerimist.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga