Warning: Undefined array key 0 in /data01/virt84469/domeenid/www.nakedisland.eu/htdocs/wp-content/themes/nakedisland/single-service.php on line 13

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /data01/virt84469/domeenid/www.nakedisland.eu/htdocs/wp-content/themes/nakedisland/single-service.php on line 13

Väga soodne töölaud alustavale tegijale

Naked Islandi töökojamaja avatud pindadel saab kasutada kaasaegse töökeskkonna kõiki mugavusi väga taskukohase hinnaga!

Töölauad avatud ruumides sobivad ideaalselt loojatele ja tootjatele, kes ei vaja palju ruumi, kuid kelle tegevusega kaasnevad paratamatult tolm, müra ja erinevad lõhnad, või kes soovivad lihtsalt professionaalses miljöös rahulikult oma tööd teha.

Töökojamajas on kõigile kasutamiseks köök-puhkeruum ja dušš. Hoones on ökonoomne gaasiküte. Hoovis tasuta parkimine, palju rattahoidjaid ning Bolti leviala.

Naked Islandil on mõnus asukoht Põhja-Tallinnas, Paljassaare alguses ning see on mugavalt ligipääsetav nii auto, jalgratta kui ühistranspordiga: Sitsi ja Maleva trammipeatustest 5 minuti jalutuskäigu kaugusel, kesklinnast 10 minuti trammisõidu kaugusel, Pikakari rannast 3 minuti autosõidu kaugusel.

Milleks töötada Naked Islandi avatud co-working ruumdes, kui oma privaatne töökoda/stuudio on mõnus ja sisseharjunud töökeskkond?

Eks ikka sellepärast, et kokku hoida kulusid ja näha teisi tegutsejaid. Töölaua kasutamine on tunduvalt odavam kui isikliku töökoja üürimine ja sisustamine. Samuti pole vähemtähtis teiste tegijatega tuttavaks saamine ja omavahel ideede-kogemuste jagamine. Peale pikka koroona-ajastut on teist töötavat inimest isegi kaugelt hea vaadata!

Kaalud töölaua rentimist avatud alal, aga ei taha kohe suurt summat kulutada? Tule ja tšeki meie võimalusi! Töölaua kasutamise proovipäev (E–R 9–17) maksab vaid 12€.

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

56229213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga