Koolitused

Naked Islandi töökojamaja juures tegutseb õpikeskus, mis pakub koolitusi ja töötube nii üksikisikutele kui gruppidele, nii praktiliste oskuste arendamise kui põnevalt vaba aja veetmise eesmärgil. Kõiki meie koolitusi viivad läbi oma ala tunnustatud meistrid.

 

Täna on meie menüüs järgmised õppimise ja isetegemise võimalused:

Isetegemishuvilisele ja loomeettevõtjale pakume kiirkursusi ja töötube. Kiirkursused on 10-tunniseid, kahele päevale jaotatud intensiivsed ja praktilised koolitused, mille põhirõhk on kiirelt õigete töövõtete omandamisel. Töötuba on 2–4-tunnine, ühele konkreetse tehnika õppimisele või objekti valmistamisele keskendunud kokkusaamine.

 

Ettevõttele, kes soovib oma töötajaid viia väljaspoole tavalist töökeskkonda, pakume võimalust korraldada meeskonnapäev, arenguüritus või firmapidu mõnes meie töökojas. Kujundame sündmuse täpselt teie soovidest lähtuvalt: fookuse seame kas meeskonnaehituslikele väljakutsetele või loomingulisele isetegemisrõõmule. Tegevust töökojas saab kombineerida seminariruumi kasutamisega. Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust. Küsi pakkumist siit!

 

Koolitajale pakume inspireerivat õpikeskkonda, millega klienti üllatada ning kus oma koolitust läbi viia. Koolitaja käsutuses on 125m2 suur ruum tänavatasandil koos toolide ja esitlustehnikaga, võimalik tellida kohvipause, suupisted ja suuremat sööki. Traditsioonilist seminari saab elavamaks muuta mõnes Naked Islandi töökojas – puidu- või metallitöökojas, valukojas või sepikojas. Ühiselt töökojas veedetud aeg teeb ürituse meeldejäävaks ning igaüks läheb koju oma kätega valmistatud esemega. Meie kogenud meistritel on igale seltskonnale midagi põnevat pakkuda! Loodusesõbrad saavad päeva lõpetada matkaga Pikakari randa.

 

Sõpruskonnale erilise sünnipäeva, elusündmuse või tähtpäeva tähistamiseks pakume võimalust veeta põnev päev töökojas tehes midagi sellist, mida varem pole teinud või kogenud. Noored on oodatud alates 10. eluaastast (olenevalt loovtegevusest). Töö kõrvale pakume kohvipause ja toekamat toitlustust, samuti torti ja proseccot, kui soovi on. Küsi pakkumist siit!

 

Õpikeskuse tööd korraldab MTÜ Naked Island koolitused.

2023. aasta kevadhooaja koolituskalender on allpool.

Huvi korral kirjuta koolitused@nakedisland.eu!

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga