Ruum 4, 48 m2, kõrgus 4 m, 1. korrus, suur tõstuks – kohe vaba!

Suurepärane privaatne töökojaruum sissepääsuga tänavatasandilt asub Põhja-Tallinnas, kiiresti areneva Paljassaare poolsaare alguses!

Eraldiseisev angaar sobib ideaalselt väiketootjale töökojaks, stuudioks, laoks, tootmis- ja esitluspinnaks.

Lähemalt üüripinnast: tegemist on kõrge ja avara ruumiga, millel on suur tõstuks ning eraldi väike käiguuks. Ruum on võimalik kujundada oma vajadustest lähtuvalt, võimalik kasutada tööstusvoolu, elektrivõimsust 63A. Olemas elektrooniline valve. Hoovis tasuta parkimine ja Bolti leviala. Ruum asub Naked Islandi töökojamaja vahetus naabruses.

Lähemalt Naked Islandist: tegemist on 2021. aastal valminud töökoja- ja loomemajaga, kus paiknevad ühiskasutusega metalli- ja puidutöökoda, suur seminariruum, värvikamber, välitööala ning kümmekond privaatset tööruumi/stuudiot. Rohkem saab hoone profiilist aimu siit videoklipist: https://nakedisland.eu/uudised/rael-artel-loomekeskusest-naked-island-meid-on-ules-leidnud-koige-erinevamad-inimesed/

Ruum sobib hästi:
– väiketootjale, kes vajab aeg-ajalt metalli-, puidu-, või valutöö võimekust ja/või nõustamist nende tööde korraldamiseks
– start-uppidele, kes tegelevad lisaks arvutitööle ka prototüüpimise ja tootedisaini lahendustega
– väikeettevõtjale, kes soovib oma töö- ja tootmisprotsesse esitleda klientidele-koostööpartneritele
– meistritele, kes on huvitatud koolituste läbi viimisest ja koostööst Naked Islandi õpikeskusega. NB! See on võimalus, mitte kohustus!

Selle ruumi rendihind on 480 eur/kuu (10 eur/m2), lisanduvad kommunaalid ja käibemaks. Lepingutasu ei lisandu.

Naked Island ootab tegusaid ettevõtjaid!

Kirjuta või helista ja küsi lisa!

Rael Artel

56229213

info@nakedisland.eu

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga