Töötoad

2023. aastal alustame lühemate töötubade korraldamisega. Töötoa eesmärgiks on õppida üht konkreetset tehnikat ning midagi ka antud ajaraamides valmis saada. Kõiki meie töötubasid viivab läbi vaid oma valdkonna tunnustatud ja diplomeeritud professionaalid, sest vaid nii suudame tagada väga heal tasemel õppekvaliteedi. Meie jaoks on oluline olla töötoas osalejale maksimaalselt kasulik ning tutvustada kohe õigeid töövõtteid ja anda adekvaatseid vastuseid kõigile küsimustele.

UUDIS: Esmakordselt Eestis on Naked Islandi juures võimalik tegeleda käsitaftinguga – see on lõngapüstoliga piltvaipade valmistamise tehnika. Pealtnäha küll lihtne, kuid siingi on omad nipid.

ROHELINE MÕTE JA TEGU: Mitmed töötoad on suunatud esemete ja inimeste elukaare pikendamisele, ressursside tõhusale ja  taaskasutusele ning vastutustundlikule elulaadile suunatud koostegemise ja -õppimise õhtud. Tegemist on pigem klubilisest laadis kokkusaamisega, kus koos tegutsetakse ja mõeldakse jätkusuutlikuma tuleviku peale, mis tegelikult algab igaühe enese tarbimisharjumustest. Peale tööpäeva toimuval koolitusel rakendatakse nii traditsioonilisi kui uuenduslikke praktikaid pikema ja parema elu nimel.

.

Kontakt

    Liitu meie uudiskirjaga